Komentowana treść: Przecieki z Genesi
[#1] Re: Przecieki z Genesi
Fajnie, że coś się dzieje... Mam nadzieję, że to nie jakieś fantazje..., czy ten MorphOS jest jeszcze rozwijany?
[#2] Re: Przecieki z Genesi

@szumekjac, post #1

rozwijany to chyba jest... gorzej ze przeciekow na ten temat nie ma :(. a ludziska z mosa oporowo milcza?
[#3] Re: Przecieki z Genesi
Efika jest tylko nikt nie składa zamówień(na stronie niby można kupić).
[#4] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #2

...skoro milczą, to może nie rozwijają? :(
[#5] Re: Przecieki z Genesi

@zomos, post #3

Efiki nie ma, bo w programie dla developerów zarejestrowało się grubo ponad 50 osób i nikt jeszcze nie dostał. Zresztą na forum ppczone.org BBRV sam przyznał, że są opóźnienia.
[#6] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #2

Eee tam, jakoś ten system jest rozwijany :) Różnica między Styczniowym a czerwcowym ambientem jest ogromna, pozatym codziennie pojawiają się jakieś dzienne updaty, więc źle nie jest...chyba :) W każdym razie, ja powodów do narzekań prawie nie mam. Prawie, bo brakuje porządnej przeglądarki www, marcik do boju :) :)
[#7] Re: Przecieki z Genesi

@Olo, post #6

A Amaya to co?
[#8] Re: Przecieki z Genesi

@Olo, post #6

Kompilator w dłoń, i portuj, zamiast bezczynnie tracić czas na ircu ;)
[#9] Re: Przecieki z Genesi

@MinisterQ, post #8

Ja bezczynnie , ja tam statystyki nabijam , przecież to bardzo wyczerpujące, i odpowiedzialne zadanie ;) ;)
[#10] Re: Przecieki z Genesi

@Olo, post #9

To nie narzekaj że Ci brakuje browsera ;)
[#11] Re: Przecieki z Genesi

@MinisterQ, post #10

MinisterQ ma racje trzeba brac sie za nauke programowania prosimy jednak o jakis maly kursik np. no w co sie zaopatrzyc jaka litereatura i jakie nas czekaja pulapki przy pisaniu softu pod mos/aos3.x. hmmm przynajmniej zebrac to wszystko w jednym miejscu (mowie tu o literaturze polskiej), jezeli cos sie moze przydac to moge przeskanowac 2 ksiazki o programowaniu w asm. na mc68000 moze to jest juz nie na czasie ale jak by sie mialo komus przydac to dawac na priva powiem co i jak
[#12] Re: Przecieki z Genesi

@MinisterQ, post #10

nie karmić trolla!
[#13] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #11

Książki o programowaniu w asm 68k? Kto pierwszy zacznie lincz? :)
[#14] Re: Przecieki z Genesi

@Softfailur, post #13

moglo byc gorzej,jest jeszcze amos
[#15] Re: Przecieki z Genesi

@AmiChris, post #14

i logo pomysł
[#16] Re: Przecieki z Genesi

@wali7, post #15

Amos, logo vs assembler ? A może Panowie woleliby jakieś SDL-owe potworki?

Assembler jest OK
[#17] Re: Przecieki z Genesi

@Prince, post #16

Asembler jest ok, aby zrozumieć jak działa zarządzanie pamięcia ect,
mieć wyobrażenie co się dzieje z kodem, ale na tym obecnie praktycznie
jego zastosowanie się kończy... No są jeszcze wstawki w
sterownikach...
[#18] Re: Przecieki z Genesi

@Kaczus, post #17

i SimpleView :D
[#19] Re: Przecieki z Genesi
Would you die for Pegasos?
He probably could:
http://static.flickr.com/52/106559527_72cd641274.jpg


OK :D
[#20] Re: Przecieki z Genesi

@baderman, post #19

No i co w tym dziwnego? Przecież każda mosowca ma podobny
[#21] Re: Przecieki z Genesi

@baderman, post #19

Az mnie natchneło Aniołek
[#22] Re: Przecieki z Genesi

@baderman, post #19

Magia nalepek!
[#23] Re: Przecieki z Genesi

@Softfailur, post #13

niestety z polskiej literatury o programowaniu dla amigi powiedzmy jest chyba tylko to... nie pamietam zadnego tytulu poswieconemu programowaniu c i pod system. Moze bylo kilka artykulow w prasie. a co do asm hmmm faktycznie dla wspolczesnych platform nie ma to sensu... ale jak ktos chce?
[#24] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #23

...to go żadna rozumna siła nie powstrzyma... ;)
[#25] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #23

Programowanie dla Amigi w C = M. Kołodziejczyk "Amiga OS od środka", przejrzysta i prosta, pokrywa się (prawie) z kursem K. Iskry nt C w MA
Programowanie pod MUI = autorstwa Krashana http://www.ppa.pl/artykuly/dzial.php?idd=2&id_kategorii=5
Programowanie w C ogólnie = B.C. Kernighan, D.M. Ritchie "Język ANSI C"
Te trzy pozycje wystarczą aby całkowicie zielony w dziedzinie programowania nauczył się pisać zgodne z AmigaOS (AmigaDOS, systemowe GUI i MUI) programy w C.
[#26] Re: Przecieki z Genesi

@jimiche, post #23

Alez jest, wprawdzie takze w tej chwili nie pamietam tytulu i autora, ale jest z dolaczona dyskietka. Sa na niej przyklady uzycia GUI, list, itp. - wszystko w C.

----
No i Wali mnie uprzedzil w trakcie gdy to pisalem...

Ostatnia edycja: 05.06.06 08:11:47
[#27] Re: Przecieki z Genesi

@Skotos, post #26

no i spoko :)
[#28] Re: Przecieki z Genesi

@wali7, post #25

Chciałem tylko taki drobny problem zgłosić, że tej książki nie można nigdzie kupić...

Ma ktoś skaner? :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem