Komentowana treść: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony
[#1] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony
Szkoda, że wersja demo jest płatna. Żeby nie było że tylko narzekam:
Fajnie że pakiet się rozwija.
[#2] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony
Zastanawia mnie, czy są w pakiecie cross-kompilatory GCC, czy tylko VBCC.
[#3] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@Prince, post #1

taaa... szkoda te 5 zeta, lepiej piwo... ;)
[#4] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony
Kupił ktoś z Polski Cubic IDE? Są jakieś problemy z techniczną stroną płacenia za to czy przesyłką? Właściwie nie jest to takie strasznie drogie...
[#5] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@MDW, post #4

Ja mam Cubica, ale nie kupilem tylko zostal mi zasponsorowany. Wiec co do placenia nie powiem, ale z wysylka nie bylo problemow. Kilka dni po tym jak dostalem maila o wysylce na poczcie czekala na mnie paczka, wyslana piorytetem a w srodku plytka.
[#6] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@marcik, post #5

Ooo, fajnie. :)

Jak się tego używa w porównaniu z darmowym MorphEDem? Jakby nie patrzeć jest on podobny i tez jakoś skonfigurowany od razu do używania go jako takie mini-środowisko do klepania kodu. :) Różnica na pewno jest ale czy jest spora?
[#7] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@MDW, post #4

Kupowaliśmy jakiś czas temu zwykłego Goldeda. Jeśli chodzi o sposób
płacenia, przelew z Polski bez problemu, kwestia z którego banku
robisz... Z CityBanku robiliśmy 2 przelewy do niemiec i oba kosztowały
po ok 20zł.
[#8] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@Kaczus, post #7

W mBanku mam konto złotówkowe, a w Zachodnim mam walutowe i złotówkowe.

Kurcze, jakbym coś klepał na MOSa to na pewno kupiłbym Cubica. No ale tak kupić żeby leżał... Z drugiej strony to może kupno tego zmobilizuje mnie do znalezienia czasu na pogrzebanie. :) Ochotę mam...
[#9] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@MDW, post #6

Jest przyjemniejszy (szczegolnie jak sie ma kilka roznych gcc poinstalowanych to bardzo fajnie ma zrobione ich przelaczanie), moze odrazu wskazywac miejsca w kodzie z outputu gcc (ale gubi troche sie przy zaglebionych makefilach). Ma pewnie jeszcze duzo innych fajnych mozliwosci, ale dla mnie edytor programisty to literki, kolorwanie skladni i tyle mi wystarcza, wiec wiele wiecej nie jestem w stanie powiedziec :)
[#10] Re: Pakiet C/C++ dla Cubic IDE uaktualniony

@MDW, post #8

Konto walutowe/niewalutowe nie ma znaczenia, chyba, że akurat jest z
jakiś powodów taniej (brak przewalutowania). Podstawa - zorientować
sie w opłatach :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem