Komentowana treść: AmiRevival odwołane
[#1] Re: AmiRevival odwołane
jaki peszek ... :)
[#2] Re: AmiRevival odwołane
To znaczy że zapowiedzieli ten pokaz czy od razu odwołali?
[#3] Re: AmiRevival odwołane

@Prince, post #2

Zapowiadali.
[#4] Re: AmiRevival odwołane
Kosmici z galaktyki pegaza podprowadzili technologie Kowalczykowi i AmiRevival straciło sens ;)
[#5] Re: AmiRevival odwołane
Nie, no te amigoffce to w ogóle chamskie są. Najpierw panu ACK nie uwierzyli w szpital tatusia, a teraz mu tak bezczelnie odwołali pokaz. No i jak tu robić nowe płyty główne? Po prostu nie da się w takich warunkach!
[#6] Re: AmiRevival odwołane

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Krashan, może zapytaj ich czego nie wiedzą i złóż im (nam) tą płytę do kupy bo się nie doczekamy!
[#7] Re: AmiRevival odwołane

@Prince, post #6

A po co, przecież ja jestem płatnym zdrajcą i pachołkiem Genesi... Więc zamiast czekać kupujcie Pegasosy .
[#8] Re: AmiRevival odwołane

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Z toksycznymi elementami ?
[#9] Re: AmiRevival odwołane

@alpine, post #8

Nie sądzisz chyba, że te elementy automagicznie nabrały toksyczności z dniem 1 lipca?
[#10] Re: AmiRevival odwołane

@Grzegorz Kraszewski, post #9

A może jakiś nagły atak promieniotwórczych cząsteczek z kosmosu był? pomysł

A jeśli faktycznie wszystko jest zgodne to jak odnieść się do RoHS i do tego że PII nie będzie już produkowany?
[#11] Re: AmiRevival odwołane

@Grzegorz Kraszewski, post #9

Mi od lipca wlasnie zaczal rosnac 6 palec na lewej stopie i wlosy na czole, wiec chyba mijasz sie z prawda...
[#12] Re: AmiRevival odwołane

@marcik, post #11

Mi od lipca wlasnie zaczal rosnac 6 palec na lewej stopie

Szkoda, że nie na ręce, bo może prace nad KHTML by przyspieszyły
[#13] Re: AmiRevival odwołane

@alpine, post #12

Po co? Od momentu w którym pojawiła się amaya, wszystkie inne projekty straciły wszelki sens..
[#14] Re: AmiRevival odwołane

@MinisterQ, post #13

Podziwiajmy najnowszą kompilacje Amaya w akcji:







To ostatnie to onet.pl
[#15] Re: AmiRevival odwołane

@alpine, post #14

No co za troll ;) przecież wiadomo że to nie wina amayi tylko tych amatorskich stron! :P
[#16] Re: AmiRevival odwołane

@MinisterQ, post #15

Ej, nie obrażaj eXeca! :P
[#17] Re: AmiRevival odwołane

@alpine, post #10

jak odnieść się do RoHS i do tego że PII nie będzie już produkowany?

Ciężko się odnieść do czegoś, co, delikatnie mówiąc, nie znajduje potwierdzenia w źródłach.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem