Komentowana treść: Cubic IDE 1.3
[#1] Re: Cubic IDE 1.3
Znów kusicie Cubiciem. Robicie to celowo żebym nie wytrzymał i w końcu kupił. ;) ;) ;) Właściwie samo kupno to nie problem. Najgorsze jest to, że później trzeba będzie coś robić. :) Jak widzę PageStreama, HollywoodFX (z GUI) i Cubica to zamykam mój portfel w sejfie żeby mnie nie kusiło. Naprawdę mam wielką ochotę pooglądać sobie pełne wersje tych programów...
[#2] Re: Cubic IDE 1.3
Fajny jest ten tryb pracy w jednym oknie :). A w changelogu znalazlem jeszcze jedna fajna zmiane - mozna wylaczyc wewnterzny system renderingu czcionek i uzywac systemowego dzieki czemu nareszcie mozna miec anty-alasing :)
[#3] Re: Cubic IDE 1.3

@marcik, post #2

Ech, kuszą mnie te nowości, ale nie mam kasy jeszcze na zakup (pech), ale kto wie, może kiedyś....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem