Komentowana treść: Total Amiga 24
[#1] Re: Total Amiga 24
A ja z niecierpliwością czekam na TA # 23. Mam nadzieję, że nasze grono tłumaczy znów stanie na wysokości zadania. Cholera, zaczynam żałowac, że nie poszedłem na anglistykę
[#2] Re: Total Amiga 24

@OSH, post #1

soon :)
[#3] Re: Total Amiga 24

@OSH, post #1

Zbliżamy się ku końcowi. Jeszcze trochę cierpliwości.
[#4] Re: Total Amiga 24

@mailman, post #3

Zbliżamy się ku końcowi. Jeszcze trochę cierpliwości.

Świetnie! Mam nadzieję, że wystarczy Wam sił i ochoty także na dalsze numery i 24 numer też będzie nam dane czytać w jedynym znanym "naszemu" Prezydentowi języku. :) Bardzo chętnie bym sobie poczytał numerek 24. Są w nim wywiady dwóch osób co do których mam zupełnie różny stosunek. Elena Novaretti - luuuuubię :P i Dave Haynie - nie lubię (za opieszałość, brak konsekwencji w tym co mówi i robi i nieliczenie się ze słowami).
[#5] Re: Total Amiga 24

@mailman, post #3

Powodzenia! OK OK OK

Ostatnia edycja: 12.07.06 09:53:24

Ostatnia edycja: 12.07.06 09:53:45
[#6] Re: Total Amiga 24
Zgłaszam się do tłumaczenia wywiadu z Eleną (na przyszłość)!!!
[#7] Re: Total Amiga 24
Czekam na nr 23 z utęsknieniem. Od razu zamówię oba (22 i 23).
Pozdro dla tłumaczy
[#8] Re: Total Amiga 24
Tylko błagam niech to normalnie wygląda ! Bo ostatni numer wyglądał jak ksero Pani Domu.

Widać, DTP to nie domena Amigowców
[#9] Re: Total Amiga 24

@krismiszcz, post #8

To może zorganizuj paru mastah profesjonalistah DTP - makowców, którzy zrobią nam piekną, profesjonalnie wyglądającą kolorową gazetkę za taką samą cenę?
Oj, nie zrobisz tego? Jakże nam przykro... Kolejny macowy kłapoustah się znalazł.
[#10] Re: Total Amiga 24

@krismiszcz, post #8

A jak ma wyglądać jak taki np CD-Action . TA PL, jest robione jako tania gazetka amigowa, jak chcesz mieć kolor itd.. to jeden numer będzie pewnie kosztował z 40 zł :D
[#11] Re: Total Amiga 24

@Olo, post #10

Przynajmniej nic nie napisał o okładze ;)
[#12] Re: Total Amiga 24

@Olo, post #10

No właśnie, nowy numer będzie miał kolorową okładkę? Były takie propozycje.... Co do składu to jest on w porządku i nie ma co się czepiać! OK
[#13] Re: Total Amiga 24

@krismiszcz, post #8

...a, webmastering to nie domena Macowców (to aluzja do Twojej stronki)

Ostatnia edycja: 13.07.06 12:02:22
[#14] Re: Total Amiga 24

@MinisterQ, post #9

Wystarczy poprosić.

[#15] Re: Total Amiga 24

@alpine, post #11

...już na samym początku na irc-u wspominałem o tym szarym papierze pakowył wyglądającym jak opakowanie na kredki.

...ale co tam, wkońcu czytaja to amigowcy Treść to podstawa a nie obrazki , brak kolorowych ilustracji wypełniaja wasze czasopisma pochowane w szafie i innych miejscach
[#16] Re: Total Amiga 24

@krismiszcz, post #14

Wobec tego jeśli masz taką możliwość, to skontaktuj się z Krashanem.
[#17] Re: Total Amiga 24
A to ja jeszcze prosze o link prenumeracyjny (z adresem Grzegorza itp.) :)
[#18] Re: Total Amiga 24

@krismiszcz, post #15

wspominałem o tym szarym papierze pakowył wyglądającym jak opakowanie na kredki.

Chyba miałeś zły sen. Niestety nie mam dojścia do takiego papieru i drukujemy na normalnym papierze kserograficznym 80 g/m^2. W numerze 23 okładka będzie prawdopodobnie na satynowanej setce.

brak kolorowych ilustracji wypełniaja wasze czasopisma pochowane w szafie

Proponuję, żebyś spróbował zrobić realną kalkulację dla 200 egzemplarzy z obrazkami w kolorze. A potem pochwal się ile Ci wyszło...
[#19] Re: Total Amiga 24

@Grzegorz Kraszewski, post #18

Proponuję, żebyś spróbował zrobić realną kalkulację dla 200 egzemplarzy z obrazkami w kolorze. A potem pochwal się ile Ci wyszło...

No co ty, przeciez bez problemu mozna zrobić TA PL w 200 egzemplarzach na papierze kredowym full kolor..jakośc takiego np. CD-Action i to wszystko w promocyjnej cenie 9 zł za numer :D aa.. byłbym zapomniał, oczywiście do każdego numeru CD gratis :)
[#20] Re: Total Amiga 24

@Olo, post #19

CD? wstyd dla amigowej gazety! DVD dodawać trzeba!
[#21] Re: Total Amiga 24

@alpine, post #20

ba, dvd pelne pelnych wersji programow i gier i jakis film jeszcze.
[#22] Re: Total Amiga 24

@quaint, post #21

No i oczywiście płytka z kolorowym nadrukiem
[#23] Re: Total Amiga 24
(MiniQ wybacz!) I zasmażka! na drzewo!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem