Komentowana treść: Transmission 0.6.1
[#1] Re: Transmission 0.6.1
Kilka pytań:

- czy to ma gui?
- czy obsługuje "trackerless"?
[#2] Re: Transmission 0.6.1

@alpine, post #1

http://transmission.m0k.org/screenshots.php
Wersja jabłkowa i starsza wersja pingwinowa jak widać mają GUI.
Ale myślę że dokładniejszą odpowiedź uzyskasz pod tym adresem:
www.eXec.pl
[#3] Re: Transmission 0.6.1

@Prince, post #2

Na stronie eXec jeszcze nie ma o tym news'a... ale poszukałem na os4 depot i wyczytałem że: "First public CLI AmigaOS4 version"

Natomiast o obsłudze trackerless (lub jej braku) nic nie wspominają (nawet na stronie domowej projektu)
[#4] Re: Transmission 0.6.1

@alpine, post #3

A patrzyłeś na forum ?
[#5] Re: Transmission 0.6.1
Najlepszy i zarazem najszybszy klient torrenta pod OS X-em :)
[#6] Re: Transmission 0.6.1

@alpine, post #3

Nie ma DHT (czyli trackerless) ale niby autor przymierza sie do zaimplementowania tego.

Ostatnia edycja: 15.07.06 12:09:22
[#7] Re: Transmission 0.6.1
obslugi sieciowych cache/proxy tez nie ma. olac zatem :) nie bede czekal 4 godzin na film jak moge miec w 2 ;P
[#8] Re: Transmission 0.6.1

@Valwit, post #7

Skompilowalem sobie ten program i musze przyznac ze jest calkiem przyzwoity. Film lecial ok 2h zamiast 4h jak na Azureusie. Jest to jeszcze wczesna wersja, ale juz sie niezle zapowiada.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem