Komentowana treść: Turniej Sensible World of Soccer
[#1] Re: Turniej Sensible World of Soccer
Jak narazie dwóch uczestników/ organizatorów... Powodzenia, ale chyba będzie ciężko.... :( ;)
[#2] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@szumekjac, post #1

No właśnie- jak na razie. Czasu jest sporo na zgłaszanie się, bo do 2 września, a znam 3 osoby z moich pięknych terenów, które chciałyby się zgłosić do turnieju:)
[#3] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@Lord_10up, post #2

Szczytno - ja tam nie jadę - to tam oślepili Juranda ze Spychowa i więzlili nieszczęsną Danuśkę.
;)
[#4] Re: Turniej Sensible World of Soccer
Ja tam nic nie widzę na tej stronie Pozatym jak zwykle za daleko.
[#5] Re: Turniej Sensible World of Soccer
Szacunek dla Organizatorów, piękna kameralna lokacja, i generalnie - luxus :)... Szkoda że:
a) nigdy nie byłem dobry w sensibla (a nie grałem już z 7 lat... )
b) najlepszy zawodnik z okolicy, który z chęcią pojechałby na taki szpas, siedzi właśnie w anglii, więc, ehm, nie ma kto jechać
c) daleko kunsek...
[#6] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@baderman, post #5

oj tam daleko... wszystkie mitingi Amigowe zawsze są organizowane na południu- wreszcie coś u nas, na Mazurach:)

Ostatnia edycja: 19.07.06 19:11:59
[#7] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@wali7, post #3

I to na pogotowiu tak go załatwili...
[#8] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@LeMan, post #7

I to na pogotowiu tak go załatwili...

Na pogotowiu? No to i tak powinen się cieszyć, że nie trafił do łódzkiego pogotowia. Stamtąd by nie wyszedł żywy. ;)
[#9] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@MDW, post #8

Może i się cieszył, kto wie. W końcu dzięki temu, można powiedzieć, zaistniał w polityce - stał sie pierwowzorem współczesnego starosty powiatowego: ślepy, niemy i bez ręki
[#10] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@Lord_10up, post #6

na południu

No bo widzisz, Sląsk i Małopolska to taka wielka aglomeracja i duże skupisko ludzi w jednym miejscu :)
[#11] Re: Turniej Sensible World of Soccer

@LeMan, post #9

Tak czy inaczej mial od tego ludzi w czarnych garniturach :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem