Komentowana treść: ACK Software Controls - kilka nowych informacji
[#1] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji
A ja od razu przetłumaczę:
1 ) *Website* będzie i biegnący (przesuwający się; bieganie; przesuwanie się) kiedy produkty są dostępne dla handlu detalicznego. 2 ) *PowerMac* *Meg-Array* *connector* wniosek jest *propietary* i nie z gotowością dostępny, uważają mnie JA spróbował (wypróbował) co (żeby; który) marszruta. 3 ) *AmigaOne* właściciele zapotrzebowanie (niezbędny; potrzebować) *CPUs* i ogólne żądanie od najwięcej (najbardziej; największa część) lud& (lud) zakomunikuję (miał połączenie) z brakiem (potrzeba) *upgradeability*. 4 ) inny aspekt *CPU* *module* jest od finansowej perspektywy. Umieszczenie *CPU* na *motherboard* dodaje znaczący *upfront* kosztuje (koszty) do *motherboard* biec (przesuwać się; przesunął się; działanie; przesunięty). JA może inwentarz wiele większe działanie *motherboards* bez *CPUs* i budują (tworzyć) *CPUs* w miarę konieczności. 5 ) To był nie co (żeby; który) trudny otrzymywać (dostawać; rozumieć) *PV* *TL* pracujący (praca; pracowniczy) z współnym (rozpowszechniony) *CPU* *module*. Co (żeby; który) wydanie (wynik; w sprawie) był rozwiązywany. Pierwotny (oryginał) *AmigaOne* *CPU* *modules* będzie pracować z *PV* *TL* przy *133MHz* *FSB* i 7448 *CPU* *modules* będzie pracować @ *200MHz* *FSB*. Sprawiać przyjemność (proszę) zaznaczają co (żeby; który) główny zamiar był co (żeby; który) zasiedlają kto (który) inwestują do 7448 *modules* ma ścieżka udoskonalenia. W podobny sposób, to uwzględnia ludzi (lud) posuwać od *AmigaOne* scena przy niższym koszcie w celu konsument.

;)
[#2] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@TJindy, post #1

No to żeś przetłumaczył...
[#3] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@TJindy, post #1

ludzi (lud) posuwać


to tak os4 ma zyskac sympatie w spoleczenstwie ?

[#4] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@rzookol, post #3

lepiej tak:
ludzi (lud) posuwać od *AmigaOne*
...wiec teraz to sie tak nazywa?!
[#5] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@TJindy, post #1

dobrze, ze nie tlumaczysz polskiej wersji TA
[#6] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@rzookol, post #3

ludzi (lud) posuwać

to tak os4 ma zyskac sympatie w spoleczenstwie ?

Nie, to krótka charakterystyka dotychczasowej działalności ACK Controls.
[#7] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Rozni ludzie, rozne potrzeby
[#8] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@TJindy, post #1

LUdzie moze by tak po Polsku to napisac bo mnie temat ciekawi
[#9] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@Dziadziomiecio, post #8

Może ktoś się podejmie? Ja nie mam czasu. Jeżeli do wieczora nic nie będzie, to może postaram się wykonać tłumaczenie.
[#10] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji
A więc kolejno:

1. Strona WWW zostanie uruchomiona, gdy produkty będą dostępne w sprzedaży.
2. Opis złącza MegArray PowerMac-a jest zastrzeżony i niedostepny, możecie mi wierzyć, iż tej drogi już próbowałem.
3. Właściciele AmigiOne potrzebują procesorów, ogólnie pożądane sa one przez większość ludzi z którymi miałem kontakt chcących rozbudować swój komputer.
4. Innym aspektem modułów CPU jest prepektywa finansowa. Umieszczanie procesorów na płytach głównych podnosi znacznie koszty płyty głównej. Mogę zarezerwować znacznie więcej płyt bez procesorów, i wykonywać moduły procesorowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
5. Nie było wcale tak trudno uruchomić PV TL ze wspólnym modułem procesorowym. Problem został rozwiązany. Oryginalne moduły procesorowe z AmigaOne będą działały z PV TL przy FSB 133MHz, a moduły z procesorem 7448 przy FSB 200MHz. Proszę pamiętać, że głównym celem było zapewnienie osobom, które zainwestują w moduły z procesorem 7448 możliwości dalszej rozbudowy. Podobnie, pozwoli to ludziom przenosić się z płyt AmigaOne na płyty docelowe znacznie mniejszym kosztem.

Adam Kowalczyk

ACK Software Controls, Inc.


Tlumaczenie nie jest dosłowne i może coś nie tak zrozumiałem, więc nie trzymajcie ani mnie, ani ACK za słowo, ale mam nadzieję, że ten tekst chociaż pozwoli osobom mniej znającym język angielski na zorientowanie się w sytuacji...

Howgh!
[#11] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@Mandi^ATO, post #10

ani ACK za słowo

ACK to już dawno nikt za słowo nie trzyma.

Dzięki Mandi za pomoc.
[#12] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@Mandi^ATO, post #10

Dzieki za wygładzenie tekstu ale w takim razie ta wypowiedz jest wyjeta z kontekstu albo nikt go nie spytal o terminy no coz czekam szczekam i wyje(czasem uzywam pc-ta) czekajac lepszych czasow
[#13] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@Dziadziomiecio, post #12

albo nikt go nie spytal o terminy

Nie ma sie co dziwić, w sytuacji gdy ACK kilka razy przejechało się na swoich terminach...
[#14] Re: ACK Software Controls - kilka nowych informacji

@MinisterQ, post #13

Może on też zaczoł wyznawać zasade When it\
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem