Komentowana treść: AHI ma nowy adres
[#1] Re: AHI ma nowy adres
Testował ktoś AHI z CREATIVE Audigy SE?
[#2] Re: AHI ma nowy adres

@alpine, post #1

Autor?
[#3] Re: AHI ma nowy adres
Ok, ale gdzie znaleźć AHI 5? W 6 nie ma trybów fast... :(
[#4] Re: AHI ma nowy adres

@AceMan, post #3

A do czego używasz ahi? Ja doskonale daję sobie radę bez tego.
Na Pauli jest bez sensu.
[#5] Re: AHI ma nowy adres

@Korni, post #2

Wł. i sprawdził że wydaje jakiś dzwięk... nie o to mi śmiga bo ktoś wspomniał że AHI nie za bardzo lubi Audigy.
[#6] Re: AHI ma nowy adres

@alpine, post #5

A tym kimś był zapewne Trollo, tak ? ;)
[#7] Re: AHI ma nowy adres

@deez, post #6

Tak, tak nasz nadworny znawca części pecetowych ;)
[#8] Re: AHI ma nowy adres

@Prince, post #4

Jeśli ktoś używa(ł) na Amidze Digi Boostera Pro (jako i ja lat parę czyniłem) to miało to jak najbardziej sens. No ale nie każdy się w te klocki bawił - wedle potrzeb i chęci. :)
[#9] Re: AHI ma nowy adres

@alpine, post #7

Tak, tak nasz nadworny znawca części pecetowych

Nadworny znawca części pecetowych mówi że testował AHI w MOS-ie na trzech kartach:
- SB Live! model 0110 - działa
- SB Live! model 0220 - nie działa,zresztą ten model to wogóle jakas porażka, nawet na pececie sprawia problemy i nie działa ze sterownikami Creative
- SB Audigy 4 - i tu nie działa AHI

Wiem, że na MOS-ie działa Audigy2 bo widziałem, a w zasadzie słyszałem :), nie wiem jak z resztą, u mnie działał tylko SB Live! 0110 :)
[#10] Re: AHI ma nowy adres

@Prince, post #4

AHI używam głównie do modułów (DigiBoosterPro2 i HippoPlayer). O ile Hipek daje rade na "zwykłych", to na Digim nie bardzo.. :/

Mam golutką Paulę.
[#11] Re: AHI ma nowy adres

@Olo, post #9

Napis na moim SB Live! głosi: Model CT4670, i taka karta u mnie pod MOSem działa (chociaż efekty 3d, bass i treble nie działają :), tylko podstawowe funkcje miksera)
[#12] Re: AHI ma nowy adres

@wali7, post #11

Model CT4670 to chyba jedna z pierwszych i najlepszych wersji kart SB Live!, jest to seria która wprawdzie posiada pozwala odgrywać dzwięk w trybie 4.1, późniejsze wersje wprawdzie pozwalaja bawić się z 5.1 ale jakośc ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. O ile seria 0060 i 0110 są dobre to seria 02x0 to porażka, jednym słowem, UNIKAĆ i to zarówno w przypadku MOS-a, OS4 czy windowsa/linuxa.
[#13] Re: AHI ma nowy adres

@AceMan, post #10

Bo to procek się nie wyrabia.
[#14] Re: AHI ma nowy adres

@Prince, post #13

U mnie się wyrabia. Choć i tak wiadomo, że wszystko zależy od sprzętu. Na 040 nie mam jakichś problemów, które przeszkadzają. AceMan, jaki masz procek?
[#15] Re: AHI ma nowy adres

@Olo, post #12

Poszperałem trochę w internecie. CT4670 to okrojony model CT4620 czyli pierwszego SB Live! Pierwsza wersja miała m.in. pozłacane gniazda i jakością przewyższała CT4670. Teraz zastanawiam się czy kupić CT4670 za 20coś złotych na allegro, czy dać więcej, kupić Audigy i nie być pewnym czy zadziała :)

Już wiem!. Live! :D

Ostatnia edycja: 29.07.06 15:34:27
[#16] Re: AHI ma nowy adres

@Korni, post #15

Hmm,co wyscie sie tak uparli na te karty muzyczne,uklad ac97 w pegu nie wystarcza wam??:)
[#17] Re: AHI ma nowy adres

@AmiChris, post #16

No SBLive czy Audigy to nie sa jakes strasznie wypasne karty ale obie daja jedna przyjemna rzecz ... dzwiek 5.1 dzialajacy tak i pod Linux'em jak i MorphOS'em. IMHO dobra rzecz.

Osobiscie mam Audigy (Nie chce mi sie otwierac towery ale lspci podaje cos takiego Audigy [SB0090] (rev.3, serial:0x531102)
[#18] Re: AHI ma nowy adres

@mailman, post #14

Blizzard 040/40

No właśnie nie wyrabia, więc chcę mu dać fasty :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem