Komentowana treść: AmiParty 2 Pre-release 1
[#1] Re: AmiParty 2 Pre-release 1
Może w tym roku mi się uda tam przybyć :) Muszę zobaczyć tylko gdzie jest ta dziura na mapie :P Bo pewnie nikt tam nie zabiera się własnym środkiem transportu, więc w prosty sposób tam nie dotrę.

Ostatnia edycja: 28.07.06 18:14:16
[#2] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Korni, post #1

Ja ci dam dziure ..... Chełm to duże miasto jest :)
[#3] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Drako^lM, post #2

hmm, musiałbym się przesiadać jadąc pociągiem, i to nie jeden raz :(. Samochodem jest w miarę prosta droga, kto przejeżdża przez Radom?
[#4] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Korni, post #3

Ja bym przejeżdżał, gdybym jechał samochodem. Ale biorąc pod uwagę dogodny termin, wykupię bilet weekendowy na pociąg za 60 zł, co mi załatwi cały koszt przejazdów z i do Białegostoku. Polecam bilet weekendowy, w ten sam sposób pojechałem do Krakowa na AmiMajówkę.
[#5] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Grzegorz Kraszewski, post #4

W takim razie przenalizuję rozkład jazdy, i przemyślę sprawę :)
[#6] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Korni, post #5

Nie myśl tylko,ale działaj :D

Ostatnia edycja: 29.07.06 14:55:02
[#7] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@eastone, post #6

Mam nadzieje że wpadniecie razem z Krismiszczem do Chełma
[#8] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@Sir_Lucas, post #7

Z intelmakiem??
[#9] Re: AmiParty 2 Pre-release 1

@eastone, post #8

Czemu nie

Nic nie stoi na przeszkodzie OK
[#10] Re: AmiParty 2 Pre-release 1
Ze swojej strony mogę dodac jedynie to, że na pewno będę.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem