Komentowana treść: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa
[#1] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa
Wlasnie sie zarejestrowalem. Teraz juz tylko czekac na odpowiedz.Thx
[#2] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa
Czy ktos orientuje sie jak to jest z tym kluczem? Czy z kazda nowa wersja trzeba sie rejestrowac? A jezeli nie, to czy w kluczu sa dane dotyczace IP itp.?
[#3] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Andrzej Drozd, post #2

Dane dotyczące IP? To by nie miało większego sensu, przecież wielu użytkowników może mieć dynamiczny adres IP.
[#4] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Andrzej Drozd, post #2

To już prędzej adres MAC karty sieciowej niż IP ;)
[#5] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa
No nic, sprobowalem sie zarejstrowac poraz kolejny, niestety sa jakies problemy. Czy udalo sie komus zrejestrowac?
[#6] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Andrzej Drozd, post #5

Mi sie udalo. Klucz otrzymalem w dwie godziny od rejestracji. Wrzucilem go do Devs i bede teraz sprawdzal czy dziala!!
[#7] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Andrzej Drozd, post #5

Jeszcze jedna rzecz Andrzej, a mianowicie u siebie mam zainstalowana wersje MoSa PuP z 18.02.2006. Wersja szatanska jesli chodzi o a1200 niczym sie prawie nie rozni, chodzi tylko i wylacznie o sterownik SCSI do A4000T Escom.

Daj znac co i jak.

pzdr
[#8] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Sir_Lucas, post #7

I jeszcze jedno. Ha, udalo mi sie odpalic Voyagera PPC na mojej A1200.
Drako musisz to zobaczyc. Pzdr
[#9] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Sir_Lucas, post #7

Napisales wczesniej ze do Devs: ...
Za jakis czas bedzie jasne czy moj stary klucz nie jest po prostu stary. Ja mam mosa 6.6.6. Moze dlatego diabelstwo mnie tak zwodzi ;)
[#10] Re: Rejestracja MorphOS-PowerUp znowu działa

@Sir_Lucas, post #1

Czesc sir mozesz mi raz jeszcze podeslac ta wersje z lutego na kfazw@op.pl :D?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem