Komentowana treść: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...
[#1] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...
Masz naklejke dokup talie.... (C)
[#2] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...
...karta przedstawiająca amige ONE bedzie dostępna dopiero wraz z powrotem amig one do sklepów, karty Amy05 wogóle nie ma, za to można zobaczyc jej projekt narysowany w dpaincie w ham6.
[#3] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...
Styl tego newsa przypomnial mi o juz dawno zdechlym pewnym "portalu amigowym" - tam takie duperele byly tematem przewodnim.
[#4] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...

@reactor, post #3

Tutaj na szczęście nie są, a wrażliwi zawsze mogą wyłączyć pokazywanie newsów z tej kategorii :).
[#5] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...

@reactor, post #3

Jakie duperele? Przecież to jak najbardziej tematycznie z portalem związana informacja.
[#6] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...

@mailman, post #5

Stickery tak, ale amikarty? ;)
[#7] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...
Tutaj na szczęście nie są, a wrażliwi zawsze mogą wyłączyć pokazywanie newsów z tej kategorii


Jednak nie wyłączę..
[#8] Re: Aminapoje, amiskarpetki, amibielizna...

@TJindy, post #7

Ja też tej nie wyłaczę. Żadnej kategorii nie mam wyłączonej. A co do ceny amikart to może eFunzine coś podobnego rzuci do swojego działu gadżetów i da polskie ceny (?).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem