Komentowana treść: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony
[#1] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony
Dwie imprezy amigowe w jednym terminie...
[#2] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@mailman, post #1

Które dwie?
[#3] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@mailman, post #1

Impreza jest jedna .. Poprostu na ostatnim AmiParty był konkurs na nazwe naszej skromnej grupy :)
[#4] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@Grzegorz Kraszewski, post #2

No tak, to ta sama impreza
[#5] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony
Legion? To kiedy jakaś potyczka z wrogiem? ;)
[#6] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@MinisterQ, post #5

Co ja poradze ze nie ma GGUA :)
[#7] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony
W dniach 9-10 wrzśenia odbędzie się zlot userów o otwartych umysłach komputerów: Pegasos, Amiga, Mac i innych pudeł - no może poza x86 chyba że ktoś ma MacIntela )))).


Jaaasne, teraz to się "kocha" Intela bo jest w macach, tylko, że w pecetach jest identyczny a mimo to x86 beeeee, ciekawa filozofia :D
[#8] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@Hugen, post #7

kto kocha to kocha, kolega eastone posiada takowego - zaprezentuje go w celach pokazowych :) Razem poświęciliśmy sporo czasu na testowaniu i eksperymentowaniu, więcej na miejscu
[#9] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@MinisterQ, post #5

eee to chyba chlopakom chodzilo o ten stary legion grupe scenowa. kolesie z niej byli bardzo kontrowersyjni... jechali rowno po wszystkich(wydawali zin o tej samej nazwie tzn. legion).
[#10] Re: Grupa Chełm Amiga Legion zmienia adres strony

@Drako^lM, post #3

Taaa i nadal nie zachowano oryginalnej pisowni :) Ja moze i byłem pijany ale pisałem to cHAL (ze względu na fantastyczno-komputerowe koniunkcje słowa HAL) A co do Legionu to hmmm po pijaku wspominałem stare dobre czasy, a że pasowało ... :) W najbliższym spotkaniu EVDT postara się być w równie silnym składzie :) szykujcie pakamerkę na nocleg hihihi
Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem