Komentowana treść: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG
[#31] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@szumekjac, post #29

Tia,chlopak lyka wszystko
[#32] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@Hugen, post #30

Taaaa.... PegIII + MOS 1.5 i Nowa Amiga + AOS 4.0
Zapowiada się starcie Tytanów!

Ostatnia edycja: 09.09.06 14:22:26
[#33] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@szumekjac, post #3

beda smerfy z konsolami powerpc szaman
[#34] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #33

[#35] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #34


Zatroluje ;)...

Heh, przepustowosc samej pamieci to nie wszystko. Co z tego ze pamiec bedzie tak szybka jak w pecetach, skoro szyna procesora o taktowaniu 100MHz jest glownym hamulcem w G4 (i wczesniejszych)?
[#36] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG
Cena... to się liczy... Jak będzie odpowiednia + działający AmigaOS 4.0 to wszystko będzie grało... :D No ale jeśli chodzi o cenę to właśnie mam największe obawy.... :(
[#37] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@rzookol, post #7

Nawet ja mam w pc ddr-y :P Jednak całkiem niedawno trollowałem mając sdr-y.

Ostatnia edycja: 10.09.06 14:19:32
[#38] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@szumekjac, post #36

cena jak cena na poczatek tyle co PS2, czyli okolo 3000 pln to i tak tanio. widziales ile kosztuje sama bd karta nvidi do peceta?

"Czip graficzny konsoli "Reality Synthesier" (RSX) zaprojektowany wspólnymi siłami NVidia i SONY (jak zapewniają obie firmy) jest najpotężniejszym urządzeniem do tworzenia grafiki jakie stworzył człowiek, potrafi wyświetlić obraz w filmowej rozdzielczości 2000x1000, co zapewni nam jakość gier nie odbiegającą od filmów DVD. Konsola obsługiwać będzie najnowocześniejsze tryby Progresive o najwyższej rozdzielczości 1080p."

http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=11&i=6045&t=6034#reply_6034
[#39] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG
Może i to głupie pytanie, ale czy wiadomo cos więcej na temat projektu "Prometheus"/Amy'05 są podane jakies nowe specyfikacje, czy dalej mamy zabytek z PCI i SDRAM
[#40] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@Olo, post #39

Z tego co mi wiadomo (hint dla panów z Amiga DEMENTI - okazja jest ) to zapadła grobowa cisza i nie ma chwilowo mowy o tym projekcie.
[#41] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@Grzegorz Kraszewski, post #40

To nie byl projekt lecz brutalny zart dla osob czekajacych na sprzet(pod os4) lub dla bielskopodobnych konserwatystow(separatystow??)
[#42] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@AmiChris, post #41

Proponuję poczekać do sobotniej imprezy. Wtedy zobaczymy jakiej klasy jasnowidzem jesteś. ;)
[#43] Re: Układ dźwiękowy w produktach Troika NG

@Kwasu, post #42

Nom,obiecywac to i ja moge duzo ale jestem osoba szczera i nieklamiliwa,dlatego nikomu pustoslowia nie obiecuje :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem