Komentowana treść: Wygrane boje z "kanapką"
[#1] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Ciekawy, rzeczowy artykuł. Jak widać Amigowiec sobie ze wszystkim poradzi, wystarczy tubka kleju, kilka pasków i mamy człowieka-MCGuyvera:)
[#2] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Też szukałem czegoś by unieruchomić turbo PPC. Kilka dni temu znalazłem. Plastikowy pasek, który miał służyć do przymocowania regału do ściany. Przykreciłem go do zasilacza i nałożyłem na niego dwie grube podkładki gumowe, które obejmują turbo. Też myślałem o takim rozwiązaniu jak autor artka, ale bałem używać metalowych elementów.

Myślę, że problemy sprawia mi turbo, które strasznie się bujało w obydwie strony.

Bardzo pouczający artykuł. Dzięki
[#3] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Dobrze napisany Artek prosimy o więcej!




Benedykt
[#4] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Takich tekstów jak najwięcej. Dzięki. Sam miałem wiele problemów z FAST ATA, choć mojego problemu tu nie ma opisanego - problem z dociśnięciem spowodowany tym że FA zachodzi na Vector - interfejs klawiatury. Zastosowałem tu niezawodną terapię - zapomnieć i tak nic się nie da zrobić poza wymianą na interfejs wkładany w złącze na płycie ;)
[#5] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@Lord_10up, post #1

Dobre są też sznurki - biedni amigowcy mogą na nich zamocowac radiatory i inne cuda na kiju . A, i oczywiście zapałki, w swojej kanapce użyłem aż dwóch. Warto skrobnąć artykuł o upychaniu dysku 3,5 w desktopie i chłodzeniu blizzarda w ww. "obudowie"?
[#6] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@Lord_10up, post #1

MCGuyvera

Oj, a kto to taki? :P
Ja za to znam MacGyvera :)
[#7] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@Malin, post #5

hehehe u mnie w classiku byly gumki i tasma klejaca w uzytku :P Zapalek uzylismy tylko skladajac jednego peceta, bo gniazdo pamieci bylo wyrobione i trzeba bylo czyms docisnac :P
[#8] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@Kaczus, post #7

Ja miałem a1200 w mocno przerobionej obudowie od PC, karta turbo (BlizzIV) przymocowana była do obudowy za pomocą chińkiej gumki do mazania przyklejonej Kropelką OK
[#9] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@wali7, post #8

Do tych celów są też dobre klocki Lego.
[#10] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Widzę po komentarzach, że partyzantka komputerowa to nie tylko moja specjalność. Ach, żebyście zobaczyli uszkodzony podajnik (ułamany łącznik) w mojej starej drukarce igłowej, który udało się uzupełnić dzięki kawałkowi długopisu i... małej muszli ślimaka (już pustej ;)) Całość pięknie podklejona super glue.
[#11] Re: Wygrane boje z "kanapką"

@Andrzej Drozd, post #6

Powinni teraz mówić MasterGyvera :P





[#12] Re: Wygrane boje z "kanapką"
Czyli moje przydrutowanie coolera do "pałerki" jest zjawiskiem całkowicie naturalnym i powszechnym :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem