Komentowana treść: Amizaduszki 2k6 wkrótce
[#1] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce
No i będe ze swoim pegazikiem :)
[#2] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Drako^lM, post #1

Szkoda, że nie będzie pokazu WP ;)
[#3] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce
Dla tych, którzy szczególną estymą darzą "prawdziwe Amigi" donoszę, że zapewne na imprezie będzie można pobawić się microA1 z AmigaOS4. Jednak nie będzie to maszyna związana z Portalem Samego Amigowego Dobra
[#4] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@wali7, post #3

Ale oczywiscie zaproszenie wysłałeś z grzeczności???
[#5] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@wali7, post #3

ech a już myślałem że będzie classic :)
[#6] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@wali7, post #3

komputery jak komputery, można się ponabijać, można chwalić, problemem są ludzie, dobrze że ktoś ma amigę1 i nie należy do ekseka
[#7] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@rzookol, post #6

Ja wole nazwe eGzema ;)

A moze jakies małe competition, kto lepiej przekreci nazwe e"ec??
[#8] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Sir_Lucas, post #4

A czy ktoś kiedyś komuś zabraniał przyjechać do Krakowa? Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych którzy czują ducha amigowego niezależnie od posidanego sprzętu.. a nawet bez sprzętu.
Tak zawsze było, jest.. i będzie. Nawet wbrew "zdrowej" logice co to niektórych [ciach].
Serdecznie więc zapraszam(y) OK
[#9] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@MaaG^dA, post #8

zastanawiam sie kim sa te niektóre ciacha :P
[#10] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@MaaG^dA, post #8

Marian, chodziło mi o to że wysłalismy zaproszenie na AmiParty2 i panowie z eGzemy nie raczyli nawet tego zamiescić, totalnie nas zignorowali. Natomiast, mr.kb napisał przy jakiejs okazji ze AmiParty to impreza Morph Os'owa vel. naklejkowa (Pegazosowa).
Niesympatyczne to słowa były zważywszy na to, że nie pamiętam żeby tam się pojawił, w przeciwieństwie do Ciebie drogi Marianie OK

Ostatnia edycja: 30.09.06 23:37:33
[#11] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce
Echh... teraz to ja się MUSZĘ tam pojawić, tylko zastanawiam się jak wymęczyć wolny czas. Tyle imprez a czasu zero
[#12] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Olo, post #11

Będziesz marcikowi dziękował za sputnika? ;)
[#13] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce
No to ja juz zaczynam namawiac Cali na przyjazd i mam nadzieje, ze tym razem uda sie nam pojawic w pelnym skladzie.

MrQ: Wybierasz sie z Gordo ? Bo jesli tak to tradycyjnie juz bysmy sie wprosli :)
[#14] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Sir_Lucas, post #7

Nie przeszdzajmy, zostawmy Świadków Amigowego Dobra samym sobie. Uważam pomysł na taki konkurs za trochę niesmaczny...
[#15] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Czy określenie "Świadków (...)" miało być aluzją/ niechęcią do pewnej grupy religijnej?
[#16] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Chyba masz racje, to nie był pomysł w dobrym tonie, ale krew mnie zalała kiedy przeczytałem ze AmiParty to nie jest impreza Amigowa tylko jakas tam...; sam rozumiesz
[#17] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Sir_Lucas, post #16

Wlasciwie to tak jakby na imprezie macowej były maci z ppc601 i pecety z dual core (pecety nie maci)a nie bylo nic chociazby z G3 lub Macow Pro...
[#18] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Hugen, post #17

A w sumie to o "so chozi"
[#19] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Olo, post #18

O stwierdzenie, ze AmiParty2 to nie byla impreza Amigowa tylko Pegasosowa... :D

PS. Kto tu zmienil kodowanie strony...
[#20] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Hugen, post #19

Wiesz na twoje argumenty mozna odpowiedziec, cytujac Szczepana z Amiga
Show z 98 roku "Skoro tak mówisz"...
[#21] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Hugen, post #19

Cóż Świadkowie Amigowego Dobra uważają że mają monopol na głoszenie kto jest lub nie jest amigowcem... ale proponuje zostawić tą magiczną piątkę niech sobie tam siedzą na swojej egzemie ;), a my zajmijmy się promowaniem amigi i integracją środowiska OK

To pisałem ja mofce! ;)
[#22] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Lord_10up, post #15

Czy określenie "Świadków (...)" miało być aluzją/ niechęcią do pewnej grupy religijnej?

Jakiej grupy, bo nie kojarzę?
[#23] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Hugen, post #19

Okej, więc co powiesz na to:

- amigowiec to zgorzkniały człowiek, który czeka w nieskończoność na nowy sprzęt, wyładowujący swoją frustrację na każdym kto nie ma tej jedynej_prawdziwej_amigi, ceniący swoją A1 na którą wydał kilka swoich pensji ponad wszystko, gotów wyrzec się wszystkiego co niezwiązane z amigą i żyjący w zaślepieniu

- amigowiec to człowiek, który po pracy potrafi włączy pegaza/winuae czy coś innego i napisać dobry kawałek softu przydatnego dla innych, uczestniczący w jakiś sposób w życiu amigowej społeczności, śledzącego informacje dotyczące nie tylko tej_jednej_prawdziwej_amigi ale i wszystkiego co się wywodzi z poprzednich dekad, ceniący społeczność amigową

Zwolennicy obydwu definicji (być może uogólnionych, ale co tam...) twierdzą, że to hobby... Tyle tylko, że w pierwszym przypadku destruktywne.
[#24] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@koodlaty, post #23

Zaliczam się do drugiej grupy :D

Ostatnia edycja: 02.10.06 11:57:15
[#25] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@Kaczus, post #20

Szczepan pisał krótko: stm ...

Pozdrówka :)
[#26] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@sanddra, post #25

W 98 na Amiga Show nie pisał, a mówił :)))
[#27] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@koodlaty, post #23

Jeszcze jest trzecia grupa. Takich którzy używają classica.
No ale widocznie to już nie amigowiec ;)
[#28] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@TJindy, post #27

czy coś innego

W domyśle również klasyków. Proste? Proste.
[#29] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@MinisterQ, post #28

Twoje domysły mnie nie interesują. Proste? Proste.
[#30] Re: Amizaduszki 2k6 wkrótce

@TJindy, post #29

Nic mnie to nie interesuje. proste? proste. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem