Komentowana treść: ImageMapper 1.0
[#1] Re: ImageMapper 1.0
być atrakcyjnym dla kobiet.

to ja biorę zapas na rok! :D
[#2] Re: ImageMapper 1.0
kiedy wersja na OS4?
[#3] Re: ImageMapper 1.0
Super! Gratulacje dla Stefkosa :D
[#4] Re: ImageMapper 1.0

@MinisterQ, post #2

Pewnie 2 tygodnie po wydaniu MOSa 1.5 :P
[#5] Re: ImageMapper 1.0
Kolejny świetny program Stefkosa z koszmarnym interfejsem graficznym. Mimo przeczytania "wyczerpującej" instrukcji nie udało mi się nic ImageMapperem zrobić. Rysowane kreski znikają od razu po narysowaniu. Pomijam już fakt, że HTML pozwala nie tylko na prostokątne obszary w image maps.
[#6] Re: ImageMapper 1.0
> tworzyć znakomite obrazkowe odnośniki

Z calym szacunkiem do tego, co robi stefkos... tworzenie odnosnikow w postaci <area shape /> jest malo efektywne i gardzi dostepnoscia :/


> być atrakcyjnym dla kobiet

Cholercia, a cale zycie myslalem, ze wystarczy mydlo, czyste uszy i obciete paznokcie...

Ostatnia edycja: 08.11.06 09:12:16
[#7] Re: ImageMapper 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #5

a ja niestety nie mam sily i czasu meczyc stefkosa o zmiany w interface ....
[#8] Re: ImageMapper 1.0

@nelson, post #7

a myslalem ze to ty wymysliles:)
ostatnie zmiany byly tak jak wskazales, tylko w tej wersji nie ma tych fjuczerow.

krashan, moglem dac ci do testow wczesniej
[#9] Re: ImageMapper 1.0

@Grzegorz Kraszewski, post #5

mam to samo, pomoglo zaznaczenie magnetic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem