Komentowana treść: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
[#1] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
Powinno być małe sprostowanie to nię będzie wersja microA1 tylko zwykła A1. A kto z nią przyjedzie to już niespodzianka ;) ... zresztą niespodzianek być może będzie więcej ...
[#2] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Rafael/ARMO, post #1

właśnie :)
[#3] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Rafael/ARMO, post #1

A ja zdradzę wszystkim tę niespodziankę!

To będzie Pegasos 1 z G3. Nakleicie naklejkę Amiga, odpalicie OS4Emu i będziecie udawać, że to zwykła AmigaONE. I tak się nikt nie połapie. No a nawet jak ktoś będzie wątpił to możecie mu pokazać, że maszyna ma Articię. ;)
[#4] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@MDW, post #3

Jedzie ktoś samochodem przez opolszczyznę i mógłby mnie zabrać po drodze? :)
[#5] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@MDW, post #3

prawdziwe amigowce się połapią że to nie amigaONe bo zauważą totalnie nieamigowe składniki sytemu jak MUI, TurboPrint, CGX oraz Poseidon
[#6] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
A Mnie jednak nie będzie. :( Szkoda trochę, bo myślałem o ewentualnej pomocy w zkonfigurowaniu Pega(tak, tak, chciałem was wykorzystać ), no ale niestety, zajęty jestem ciągle... No coż, byle do Amimajówki(w końcu, to już nie długo ;) ).
[#7] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@MDW, post #3

Jesli sie nie myle, to Error ma chyba A1....
[#8] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Kaczus, post #7

i (najprawdopodobniej) zepsułeś niespodzianke ok, racja
[#9] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Kubal, post #8

Ja lubie psuc - np zdjęcia :P np: http://kaczus.republika.pl/zd/BBMVI2.jpg
[#10] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Rafael/ARMO, post #1

to kto przyjedzie? Szaman jak ustaliliśmy nie ma prawa reprezentować A1

Ostatnia edycja: 09.11.06 19:19:25
[#11] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
Cholercia,myślałem że zdąże zainstalować AROSa na moim ThinkPadzie,niestety nie nie dostałem dysku.Ale na imprezie pewnie sie pojawie,jeśli tylko zdrowie pozwoli.
[#12] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
11.11.2006 - http://pl.wikipedia.org/wiki/Sony_PlayStation_3
[#13] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!
A ja jeszcze przypomne że 11 listopada jest ważnym świętem państwowym i zaopatrzenie się w prowiant tego dnia na pewno będzie mocno utrudnione o ile wogóle nie możliwe. Dlatego wszystkich wybierających się prosze o zaopatrzenie się w jakiś suchy prowiant, żeby ktoś nam tam nie padł z głodu ... albo by burczenie brzuchów nie było głośniejsze od pracy wentylatorów na G4 pegazów ....
[#14] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Rafael/ARMO, post #13

Liczymy na miejscowych :))
[#15] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Kaczus, post #14

Jedna wredna Mofca z Chełma podniesie statystyki imprezy ... :)
Pora spac bo o 3.00 pociąg do kraka :)
[#16] Re: Amizaduszki już w najbliższą sobotę!

@Drako^lM, post #15

No coz... jednak nie bedziemy....
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem