Komentowana treść: Księga Pegasosa, wydanie drugie
[#1] Re: Księga Pegasosa, wydanie drugie
Czy ktoś ma jakiekolwiek wieści na temat postępów w tłumaczeniu Księgi Pegasosa na język polski? Pytam bo ja kilka razy próbowałem skontaktować się z osobą, która podobno podjęła się tłumaczenia, ale nigdy żadnej odpowiedzi nie otrzymałem...
[#2] Re: Księga Pegasosa, wydanie drugie

@grxmrx, post #1

Przecież wielu z nas zna angielski. Tłumaczenie całej Pegasos Book to sporo roboty, ale jakby podzielić robotę na kilka osób to nie jest tak źle. Ja mogę jakiś rozdzialik przetłumaczyć w chwili wolnego czasu... zresztą taka praca zbiorowa będzie miała wiekszą wartość, bo mamy tutaj i elektroników, i programistów, a także filologów j. angielkiego... możemy stworzyć super tłumaczenie.
Jeszcze jakiś chętny?
[#3] Re: Księga Pegasosa, wydanie drugie

@wali7, post #2

Przecież wielu z nas zna angielski.

To po co jest np. Total Amiga PL? ;)
[#4] Re: Księga Pegasosa, wydanie drugie

@grxmrx, post #3

a nie wiem po co jest ;) ;)
ja się tylko odnoszę do problemu, że niby "tłumaczy się", a wyniku jakoś nie ma (zresztą wiele razy już prawie zabierałem się za tłumaczenie jakiś fragmentów TPB, ale zawsze stawał mi na przeszkodzie brak czasu... ale w grupie powinno być raźniej ;) )
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem