Komentowana treść: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
[#1] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
W Skauta jakoś nie miałem okazji grać. Nawet nie widziałem go na żywo. Ale pamiętam, że miałem muzykę z niego, bo z tego co pamiętam to robił ją chyba Tomasz Liebich. To był swego czasu (nie)koronowany król muzyki na Atari XL/XE. Ogólnie to była bardzo zdolna osoba, bo i programista z niego był tez niezły. W dodatku był całkiem produktywny, miał niezłe pomysły. Szkoda, że tak mało pokazał na Amidze.

Rety, piszę o nim jak o nieboszczyku. Człowiek oczywiście żyje. :) Nawet rok czy dwa lata temu pojawił się na chwilę na jakimś forum atarowców. Jednak chyba zestarzał się jak 95% ludzi z tego środowiska (zwłaszcza w tym kraju). Szkoda. Ja zawsze ceniłem ludzi, którzy potrafią się nie starzeć wraz z wiekiem. Po co się starzeć? :)
[#2] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
Ja pamiętam cytat: "No a teraz moi mili, zróbmy flecik z demobili" :D
[#3] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach

@MDW, post #1

Po co się starzeć?

Racja. Wiesz, ogolnie duzy wplyw ma na to nasz bunt. Z czasem ludzie pozbywaja sie buntu przez rozne czynniki, np. zaleznosc od pracy (utrzymanie rodziny). Sa tez inne przypadki.

Tak wiec Panowie: Grunt to bunt. Wszystko da sie pogodzic :)
[#4] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
Tytul, hehehe, jak nazwa jakiejs salatki czy innego dania :))
Sm@cznego więc :)
[#5] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
Wystawilbym grze ocene 10/10. Grafika swietna! Muzyka rowniez na swietnym poziomie, jesli ktos chce moge przeslac modulki. Kod zapewne rowniez swietny. Klimat boski! Przechodzilem gre juz kilka razy... coz... bedzie trzeba jeszcze raz!

Pozdrawiam serdecznie!

Ostatnia edycja: 25.11.06 12:57:00
[#6] Re: Skaut Kwatermaster w Rodzynkach
Benedykt Dziubałtowski -> pokłony
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem