Komentowana treść: AmiGG 0.44.3
[#1] Re: AmiGG 0.44.3
Screenshot z arosowej wersji: klick
[#2] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #1

Gratuluje i dziekuje zarazem szeroki uśmiech
[#3] Re: AmiGG 0.44.3
pokłony
[#4] Re: AmiGG 0.44.3

@szuler, post #2

Gdybyś nie przerobił moich makr, nie przygotował mi obrazu dysku dla vmware, i nie znosił mojego marudzenia na temat NewObject() ;) to by nie było AmiGG dla AROSa, więc to nie tylko moja zasługa :)
[#5] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #4

Wielkie dzięki! Jeszcze tylko dopisz AROS do listy wymagań programu na stronie...
:)

Ostatnia edycja: 03.12.06 15:52:26
[#6] Re: AmiGG 0.44.3
Trochę dziwnie wygląda w oknie preferencji fakt, że lista z lewej strony i opcje z prawej nie mogą być dowolnie skalowane... Ta lista u mnie jest teraz strasznie szeroka. Mogę zmniejszyć okienko - zmienjsza się też lista... nie lepiej gdyby przy manipulacji rozmiarami okna zmieniała się wielkość prawej strony - opcji, a lista zostawała wąska, albo lista <-> opcje mogło być swobodnie balansowane? :)

EDIT po kilku minutach: Chociaż przemyślałem to i chyba może zostać jak jest. :D

Ostatnia edycja: 03.12.06 17:50:04
[#7] Re: AmiGG 0.44.3
:) Pora się pobawić bliżej tym AROS-em. :]
[#8] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #1

Mozna wiedziec skad pochodzi lista kontaktow? ;)
[#9] Re: AmiGG 0.44.3

@ako, post #8

Za niewygodne pytania będą;

;)


@MiniQ
A jednak działa... wybacz że zwątpiłem :P

Ostatnia edycja: 03.12.06 21:22:21
[#10] Re: AmiGG 0.44.3

@ako, post #8

Od Ciebie? ;)
Pamietam że chyba kiedyś był jakiś problem, i poprosiłem Cie o przysłanie mi swojej listy... no i od tamtego czasu została...bo nie chciało mi się tworzyć własnej, używając katalogu publicznego... ;)
Mogę zapewnić że żadnej żywej istocie nie stała się krzywda podczas krecenia tego filmu, co więcej - każda z nich nieświadomie się przyczyniła do rozwoju AmiGG. ;) Nieswiadomie, ponieważ nie odzywam się do tych osob, ani nie robie nic poza trzymaniem ich na liście... Ale jeśli chcesz, to oczywiście usunę tą listę, i z wielkim bólem mojego leniwego serca skompletuję swoją...
[#11] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #10

Ludzie, trzeba pomóc MinisterQ i zrobić zrzutę na nową listę
A teraz każdy daje co może, czyli swój numer GG Ja od siebie dam 1225557
[#12] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #10

Ok, sprawa jasna wiec nie ma problemu. Ufam ze tak jak mowisz nikt przez to nie cierpi i jesli tak to w celach testowych mozesz ja zostawic :D
[#13] Re: AmiGG 0.44.3

@MikeN, post #11

trzeba pomóc MinisterQ

Mozna wplacic male conieco na wigilijnego karpia :P
Konto jest podane w oknie "You want to help" :)
[#14] Re: AmiGG 0.44.3

@MinisterQ, post #10

Sorry za offtop ale wiesz moze jak w Devcpp wylaczyc autosave?
[#15] Re: AmiGG 0.44.3

@Lorak, post #14

A wiesz że mnie jakoś nigdy nie nurtowało to pytanie? ;) Nie mam pojęcia..
[#16] Re: AmiGG 0.44.3
Wielkie dzieki także z mojej strony! Szkoda, ze akurat okres przedswiateczny. Nie ma chwili na odpalenia AROS-a... Ale w nowym roku bedzie zabawa!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem