Komentowana treść: IBrowse 2.4 tuż, tuż!
[#31] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #30

W d... byles i g... widziales, tyle powiem. Bzdury piszesz. Jak nie jestes doinformowany to po co sie udzielasz?
[#32] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@reactor, post #31

przeciez wiem ze chodzi o testowanie elementow OS4 w poczatkowej fazie na 68k - LINK, ale nie wiem czemu odrazu sie pienisz, czyzbys sie tego obawial? 8)
[#33] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #32

Chyba człowieku nie zwróciłeś kompletnie uwagi na datę tamtego wywiadu.
Od 2004 roku nie pojawiają się żadne nowe elementy systemu pod 68k (wyjątek - filesystem, gdyż z czegoś trzeba dysk uruchomić, bootloader, bo coś musi moduły wczytać, oraz polecenia ed i format w razie jakby co).
Od 2004 roku w mojej A1200 nie ma karty Blizzard 1230, a znajduje się tam BlizzardPPC 603e+ 210MHz/ 040/25MHz
Używam przestarzałej wersji systemu na 68k tylko na WinUAE, z racji takiej, iż póki co UAE emulacji PPC nie ma, a laptop jakby nie było jest bardzo poręcznym i wygodnym narzędziem wystarczającym do edycji tekstów czy dokonywania kompilacji plików z tłumaczeniami.
[#34] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@Mandi^ATO, post #33

nie tym tonem "nastepny" czlowieku. zwrocilem jak najbardziej, a Reactor po prostu zle zrozumial moj ot komentarz pewnie, ze OS4 to ficzery ;)

a tak na spokojnie zapytam bo jestescie wszysto wiedzacy w tym temacie, czy jest juz sterownik 3D dla BVision i sterownik dla FastATA w OS4?

Ostatnia edycja: 12.12.06 00:46:00
[#35] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #34

nie tym tonem "nastepny" czlowieku. zwrocilem jak najbardziej, a Reactor po prostu zle zrozumial moj ot komentarz pewnie


To teraz przeczytaj jeszcze raz swój komentarz "człowieku". Co tam widzimy? Stwierdzenie jedyne i wiarogodne w prześmiewczym tonie, że aż pozwolę sobie zacytować:

jak nie wszyscy jszcze wiedza to Mandi uzywa AmigaOS 4.0 na A1200 z prockiem 68030


Jednym słowem mijasz się całkowicie z prawdą i jeszcze udajesz święcie oburzonego jak ktoś Ci wytknie wprowadzanie ludzi w błąd. A teraz co do pytrań:

1. BV i 3D - pomimo posiadania karty BVPPC niestety ja tego sprawdzić nie mogę, komputer z podłączoną kartą graficzną po kilku sekundach traci stabilność. Niezależnie czy pod OS3.x czy pod OS4. Coś mam nie tak pewnie ze sprzętem, dlatego takiej informacji nie potwierdzę, gdyż z przyczyn neizależnych ode mnie nie byłem w stanie zobaczyć tego w działaniu.

2. FastATA - tego cuda nie posiadam w ogóle, ale jakoś nie widziałem, aby były do tego dostępne jakieś specjalne sterowniki. Człowiek z firmy produkującej tę przystawkę jest na liście betatesterów i ma materiały dla developerów, ale czy takowy sterownik został utworzony, to nawet się nie interesowałem, gdyż jest on poza kręgiem moich zainteresowań
[#36] Re: IBrowse 2.4 tuż, tuż!

@Mandi^ATO, post #35

ozeszfak Mandi za malo siedzisz na amigowych forach. ja mam szacunek dla takich ludzi, a nie zebym sie z nich podsmiewywal, bo sam przez dlugi okres uzywalem tylko A1200 z 1MB pamieci fast. lepiej pozno niz wcale postanowilem odwiedzic paubase i faktycznie sorry. w takim raze, ze mam teraz tez tylko A1200 i CD32 bede musial dokupic sobie wypasionego peceta, zeby sie ze mnie inni nie podsmiewali pomysł

> [i]1. BV i 3D - pomimo posiadania karty BVPPC niestety ja tego sprawdzić nie mogę, komputer z podłączoną kartą graficzną po kilku sekundach traci stabilność. Niezależnie czy pod OS3.x czy pod OS4. Coś mam nie tak pewnie ze sprzętem, dlatego takiej informacji nie potwierdzę, gdyż z przyczyn neizależnych ode mnie nie byłem w stanie zobaczyć tego w działaniu.

az tak trudno odpowiedziec, ze nie ma, bo jeszcze nie ma i nie bede z tego powodu plakal
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem