Komentowana treść: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7
[#1] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7
Rety, pełna wersja w cenie wersji LE. Szkoda, że promocja trwa tylko przez 3 dni. Do mnie jeszcze nie doszła eKarta więc nie mam jak zasilić konta PayPal. :( Chyba będę musiał poprosić kogoś o zapłacenie za mnie, bo oszczędność jest naprawdę spora.
[#2] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #1

Hej MDW - zagladnij do TA23 tam byl artykol nt. PayPal i autor jak dobrze pamietam proponowal swoja pomoc w razie czego... no, oczywiscie jak nie masz pomyslu jak to zalatwic... :D
[#3] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@Lokaty, post #2

Pomysł dobry. Jednak obniżka trwa tylko 4 dni i mógłbym nie zdążyć. No ale już nie ma problemu, bo już mi brat kupił CubicIDE na swoje konto PayPal i napisaliśmy do autora maile żeby paczkę wysłali do mnie do Polski.

CubicIDE full nadchodzi! ;)
[#4] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #3

To sie cieszeu!!!.... ;)
[#5] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7
No ludzie, kupować Cubica. Pół ceny! Wersja pełna w cenie wersji LE. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro. :) Niech ktoś kupi, bo czuję się osamotniony w swojej decyzji. ;)
[#6] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #5

nie teraz, bo mam w tym okresie zwiekszone wydatki, oraz nie teraz, bo nie ma cywilizowanego sposobu zaplaty.
[#7] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #5

Hej MDW, chociaz nie programuje to moze ktos pomysli i mi prezent gwiazdkowy w postaci CuicIDE sprawi?? Ktos chetny?? :D - bylby to pretekst, zeby za PHP sie zabrac (i moze C/C++??)... . To jak bedzie?? ;)
[#8] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #5

ja kupie po obronie, czyli jakos mam nadzieje w marcu/kwietniu:)
[#9] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7
Wszyscy, którzy zamówili CubicIDE dostali dzisiaj maila, że paczuszki zostały wysłane. Mail został wysłany hurtowo do wszystkich zamawiających. Wyobraźcie sobie, że Cubica zamówiło aż 16 osób! Maila z końcówką .pl nie zauważyłem (oprócz mojego i mojego brata, które liczę jak jeden). Nigdy bym nie przypuszczał, że amigowego programu może się aż tyle sprzedać. 16 sztuk... to naprawdę sukces komercyjny. :) Mówię to bez ironii. :)
[#10] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #9

btw. czym rózni się to CubicIde od morpheda?
[#11] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@rzookol, post #10

Nie wiem dokładnie ale mam nadzieję, że wieloma rzeczami. Jak nie to się wkurzę. ;)

A tak na serio to MorphED jest okrojoną wersją GoldEDa. CubicIDE jest dużo młodszy. W końcu autor grzebał w nim kolejne dwa lata. No i jest on kontynuacją GoldEDa, a nie MorphEDa. Generalnie zapewne MorphED wystarczy żeby pisać na MOSa. Jednak pisanie dla MOS/AOS to ma być przyjemność (skoro nie może to być nic poza przyjemnością) więc ja sobie właśnie zrobiłem. Niech to już będzie coś co mnie jeszcze bardziej zachęci. :) To taki kaprys jak Pegasos czy ten mój nieszczęsny samochód. :) Praktycznych pobudek w tym czynie nie ma wielkich. Chociaż na pewno CubicIDE jest dużo bardziej rozbudowany. Można w nim ustawić dużo więcej elementów. Od razu jest zintegrowany z SDK (i to nie tylko MOSowym). Pełna wersja od razu jest skonfigurowana do tworzenia AmigaGuide, HTML, skryptów Instalerra i coś tam jeszcze... Niestety nie ma Pythona. :( Mam nadzieję, że kiedyś się pojawi skoro ten język tak bardzo się już u nas zadomowił. A jak się nie pojawi to możliwości konfiguracyjne są na tyle duże, że użytkownik może to sam sobie zrobić. Tak samo zresztą jak i w MorphED i GoldED. W czasach gdy istniał MorphED ludzie też kupowali GoldEDa. Trzeba byłoby ich zapytać czy odczuli różnicę. :)
[#12] Re: Cubic IDE Xmas Special i Service Pack 7

@MDW, post #11

odczuliście różnice :) ??
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem