Komentowana treść: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach
[#31] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@selur, post #29

kolejnym probujacym uswiadamiac amigowe srodowsko, nie majac o nim pojecia serdecznie podziekujemy.

Ostatnia edycja: 23.12.06 16:05:03
[#32] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@selur, post #29

a grałeś w tego "gniota"? bo mi demo przypadło do gustu
[#33] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@wali7, post #32

Panowie, nie karmić trolla! :)
[#34] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@selur, post #29

[trOLLO mode ON]

Go selur, go selur GO

Uświadom nas jeszcze o wszechwiedzący, oświeć nas, wprowadź tu kaganek wspaniełej pecetowej wiedzy, zadziw nas tym ogromnym i wspaniałym światem gier na jedynie słusznego peceta

Go selur, go selur GO

[trOLLO mode...still ON ]
[#35] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@Olo, post #34

Na pcty jest dużo fajniejszych gier które można by przeportować. Sam kupiłem tego Robin Hooda za 20zł przeszedłem kilka misji niby fajne ale potem to jest cały czas powtórka z rozrywki te same plansze tylko lekko zmodyfikowane po kilku godzinach grania wieje totalna nuda. Po demie to można mieć nadzieję na coś lepszego ale w sumie tak nie jest. Poza tym czasami poziom trudności był wkurwiający podobny do tego z Commandosów 1,2. Niektórzy potrafią te gry przechodzić ja nie.

Moim zdaniem za tą cenę można by kupić grę na amigą ale jakąś konkretną. Zastanawia mnie dlaczego nikt nie konwertuje dobrych gier
które na pewno by ktoś kupił tylko jakieś budżetówki.

Poza tym pomysł z kupowaniem skonwertowanego enginu gry byłby bardzo dobry. Wiele gier na pc czy inne platformy sprzetowe tanieje więc kupienie enginu za np 20 euro i samej treści gry nie było by trudne ani bardzo kosztowne.

A poza tym na konsolach też można grać ps2 kosztuje już niedużo i gry też potaniały a w marcu ps3. Nie lubicie chyba microsoftu więc xpudła nie polecam ;)
[#36] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach

@Dzban, post #35

no, kilka fajnych gier zostało przeportowanych na Morphosa. Co prawda są to raczej starocie, ale naprawde fajne i za darmo:
- QuakeIII, podobno nienajlepszy z Queków, ale wyżyć się można ;)
- FreescaleII - dla mnie absolutny No1 :) , super klimat, fajna grafika, na parę tygodni przykuł mnie do Pega
- jest jeszcze kilka innych, niestety, mało gram i nie rzucę tytułami z głowy

Ostatnia edycja: 24.12.06 01:24:37
[#37] Re: Robin Hood: Legend of Sherwood na półkach
Ta gra jest śmieholska mówić wam zagrajcie w nią koniecznie he he he he. :) OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem