Komentowana treść: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL
[#1] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL
Dziekujemy :)
[#2] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL

@Szewski, post #1

No, jak juz jest lokalizacja w ostatnim panstwie trzeciego swiata, to niebawem, pewnie OS4 bedzie na polkach. Mimo zapowiedzi (10 lat temu) OS5 :P
[#3] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL

@Andrzej Drozd, post #2

ciekawe kto z klasykowców zdecyduje sie na kupno mając darmowego mosa? (no chyba ze bedzie 3d dla permedii i obsługa mediatora)
[#4] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL

@rzookol, post #3

To bedzie zalezalo od ceny. Jezeli bedzie w cenie winxp home oem, czyli 300 zl, to kto wie. Jezeli po 500, to w Polandii sprzedaz bedzie znikoma. No i jeszcze chodzi o soft. Czy sa jakies wazne programy dla AOS4, ktorych nie mozna odpalic na OS3.x i MOSie?
[#5] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL

@Andrzej Drozd, post #4

nie wiem, moze jakis bajerancki zegarek ?
[#6] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL
ja kupie OS4 ale to pikus bo mosze kupic cos pod czym bedzie hulał :P wiec imprezka nie bedzie tania :P
[#7] Re: AmigaOS 4.0 i IBrowse 2.4 PL

@Hellena, post #6

Ja także - Os4 TO JEST TO :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem