Komentowana treść: IBrowse 2.4
[#1] Re: IBrowse 2.4
Pierwszy!!!!!!!!


Odpalil sie bez instalacji, z tym ze nie ma jakiegos datatypu do transferanim, jest blad w odpaleniu javascript.library (ta biblioteka jest tez w wersji ppc(chyba pod AOS4) i MOS)), no i ikonki nawigacyjne sa "wrednie" różowe, chyba jakis blad w palecie. :)
No i trzeba trzeba to pokonfigurowac bo nie widze co pisze :P

Ostatnia edycja: 22.12.06 20:45:51
[#2] Re: IBrowse 2.4
Na tę chwilę nie jest jeszcze dostępna wtyczka Flash, lecz pojawi się za kilka(naście) godzin.
[#3] Re: IBrowse 2.4

@mailman, post #2

Fajnie, bo wlasnie wyczatalem w liscie o Flash, jednak strony nie wchodza. Co do powyzszch problemow, to prawie wszystkie zniknely po instalce installerem, oprocz skaszanionej palety przyciskow nawigacyjnych (trzeba sobie przerobic, albo wrzucic jakies ladniejsze z Aminetu). Musialem takze uzyc czegos typu FlushLibs, poniewaz w pamieci byla stara biblioteka javascript.librrary. Ciekawe czy IB 2.3 pojdzie z ta biblioteka? :)
[#4] Re: IBrowse 2.4

@Andrzej Drozd, post #3

Moje lenistwo jest genialne:

Wrzucilem do katalogu 2.4 wszystkie pliki ktorych nie ma z 2.3 i podmienilem tylko katalog images i plik IBrowse.prefs - juz nic nie musze konfigurowac (chyba ze sa jakies nowe opcje) :)
[#5] Re: IBrowse 2.4
No ładnie. A jednak się doczekaliśmy... Fajnie. :)

Pomóżcie mi, bo nie jest to chyba mój dzień... Nie mogę znaleźć ceny IBrowse 2.4. Może jestem ślepy, może przymulony, może przytłoczony CubicIDE, którego właśnie dzisiaj przyniósł listonosz :)... No ale naprawdę nie mogę znaleźć ceny. Może mi ktoś pomóc i powiedzieć ile to "cudo" kosztuje?
[#6] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #5

na pewno więcej niż sputnik
[#7] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #5

IBrowse 2.4 Onlineversion 54.99 Euro

Ostatnia edycja: 22.12.06 21:34:41
[#8] Re: IBrowse 2.4

@rzookol, post #6

rzookol:

na pewno więcej niż sputnik

I to jest właśnie dylemat. Czy aby nie lepiej dobrowolnie dofinansować Sputnika zamiast ładować pieniądze w coś co jest obecnie najlepsze w naszym światku ale przyszłości to nie ma zbyt dużej.


reactor:

IBrowse 2.4 Onlineversion 54.99 Euro

Dzięki wielkie!
Właściwie jak za darmo. :) Miałem kupić CubicIDE za 100 euro ale skorzystałem z promocji i kupiłem za 50. No to zaoszczędziłem mniej więcej tyle ile kosztuje IBrowse. Jakbym go kupił to byłoby jak za darmo. :) Jednak cholera mam opory... Mimo wszystko IBrowse nawet w wersji 2.4 za bardz odstaje od dzisiejszych standardów... :(

Ostatnia edycja: 22.12.06 21:42:00

Ostatnia edycja: 22.12.06 21:42:14
[#9] Re: IBrowse 2.4

@reactor, post #7

Hmmm... no to niezbyt tanio. :P
[#10] Re: IBrowse 2.4

@Mario, post #9

Marudzisz, to tylko polowa ceny Efiki :P
[#11] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #8

Czy aby nie lepiej dobrowolnie dofinansować Sputnika

Nie tylko dofinansowac, ale przeportowac takze na AOS4 (ale za "kare" zrobic tam platna wersje :P ).
[#12] Re: IBrowse 2.4

@Andrzej Drozd, post #11

A za co ta "kara"?
[#13] Re: IBrowse 2.4

@Andrzej Drozd, post #10

Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem tą cenę. ;)
[#14] Re: IBrowse 2.4

@Mario, post #13

I 80% ceny butow... Mozna byc takie wyliczenia i prownania robic w nieskonczonsc. Nic z tego nie wyniknie oprocz wniosku ze te 50 euro dla jednych to duzo za IB dla innych nie. Wiem tylko ze gdybym mial na zbyciu 50 euro na soft dla Amigi nie zastanawialbym sie dlugo. Nie zdarzaja sie teraz czesto okazje na wydanie kasy na cos nowego. Sadze ze kazde euro splywajace do kieszeni IBTeam motywuje ich do zrobienia czegos nowego - bardziej zgodnego z dzisiejszymi standardami.
[#15] Re: IBrowse 2.4

@reactor, post #12

za spieprzaj dziadu
[#16] Re: IBrowse 2.4

@rzookol, post #15

Bez sensu jest karać wszystkich za głupotę nielicznych.
[#17] Re: IBrowse 2.4

@MinisterQ, post #16

60 euro można w ostateczności wydać na produkt dorównujący współczesnym standardom :P
[#18] Re: IBrowse 2.4

@Pinto, post #17

Współczesne standardy? kolega chyba pomylił strony ;)
[#19] Re: IBrowse 2.4

@alpine, post #18

To mleko od tych wstrząsów musi już być nieźle skwaśniałe... ;)
[#20] Re: IBrowse 2.4

@reactor, post #14

I 80% ceny butow...

To zależy. Ja nigdy w życiu nie kupiłem butów droższych niż 150 zł. :) Jednak masz rację. Przeglądarka www jest tak istotnym elementem, że jak ktoś używa Amigi to naprawdę mógłby sobie to kupić. Tym bardziej jak mieszka w normalnym kraju, gdzie się zarabia normalnie. Jak się ma najniższą krajową 5.40 funtów to chyba można jednorazowo poświęcić 10 godzin pracy na takiego IBrowse 2.4. :) Jak ktoś ma więcej to już zupełnie pestka dla niego. No ale my żyjemy na śmietniku ludzkości i zawsze wszystko dla nas będzie za drogie.

Ja się mocno zastanawiam nad kupnem IBrowse. Stoję na krawędzi bankructwa i jak całkiem splajtuję to już nigdy sobie niczego nie kupię. Chcę więc kupić póki jeszcze całkiem nie zbankrutowałem. :) Jak już kupię to jakoś przeżyję...
[#21] Re: IBrowse 2.4
A ja sie pytam - po co to? Czy oni naprawde maja zbyt duzo wolnego czasu? Jest tyle fajnych projektow, ktora maja przyszlosc a do ktorych brakuje ludzi... :/

Prawie 100 poprawek w silniku HTML... z czego moze z 5 istotnych, reszta to podmalowanie trupa aby ciut lepiej wygladal (czyt. dzialal prawie jak Internet Explorer 4.0) Commodorkowy Singular ma duza lepsza obsluge html/css biorac pod uwage mozliwosci samego sprzetu... nie mowiac juz o pierwszej lepszej komorce. IBrowse CSS potrafi co najwyzej pominac przy parsowaniu. Po co to dalej rozwijac?

Flash? Smiech na sali. Szkoda nawet komentowac...
60 Euro? Czesc owiec zaraz zacznie beczec - nie chcesz, nie kupuj. Owszem, racje, ale mnie i tak to wisi... tyle, ze jak zwykle cala para ludzi, ktorym chce sie cos robic idzie w gwizdek. Dziekuje, wylalem swoje zale. Dobranoc.
[#22] Re: IBrowse 2.4

@MinisterQ, post #19

Specjalną kwaszonkę robie dla Ciebie w nagrodę za AmiJabber-a ;)
[#23] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #20

No ale my żyjemy na śmietniku ludzkości

Powinieneś się mimo wszystko kiedyś przejechać do jakiegoś afrykańskiego kraju, albo miejsca które jest toczone wojną - może wtedy byś mimo wszystko ostrożniej dobierał słowa i określenia...
Tu jest pod pewnymi względami źle. Ale nie jest aż tak tragicznie jak piszesz.
[#24] Re: IBrowse 2.4

@MinisterQ, post #23

Jak będziemy równać w dół to postępu nie będzie. Nie zamierzam się porównywać z Tadżykistanem. :) Wojna skończyła się dawno temu, wolność też mamy od dawna. Zresztą... kij z tym. Jak mi się nie podoba to przecież teraz już mogę wyjechać. :) Nie wiem kiedy ale możliwe, że w ciągu pół roku to nastąpi. I nie będzie to emigracja zarobkowa, bo jakoś tam sobie radzę... Po prostu nie podoba mi się moja ojczyzna. Bardzo mi się nie podoba. Zwłaszcza od ponad roku.
[#25] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #24

Jak wszyscy pouciekają, to postępu również nie będzie...
Czy te zmiany od ponad roku mają wpływ na Twoje codzienne życie? Giertych czy Lepper włażą Ci do domu? ;)
Oni się skończą prędzej czy później.
[#26] Re: IBrowse 2.4

@MinisterQ, post #25

Słusznie, wszystkich wsadzą do pierdla za gwałty ;)
[#27] Re: IBrowse 2.4

@MinisterQ, post #25

Ja zupełnie nie jestem patriotą. Moje życie jest zbyt krótkie żebym miał przejmować się całym krajem czy narodem. Interesuje mnie tylko moja osóbka. :) Jeżeli o mnie chodzi to ten kraj może zniknąć z powierzchni globu. Wszystko co cenię w tym kraju jestem w stanie zabrać ze sobą na kilkudziesięciu płytach DVD. :) Denerwuje mnie to, że dla wszystkich piszących tutaj taki drobiazg jak IBrowse jest czymś prawie nieosiągalnym. Jak mają wydać 200 zł na program dla Amigi to jest dla nich (nas) coś wręcz niesamowitego. Tu będzie tak zawsze, a na pewno w ciągu kilku najbliższych pokoleń. Jeżeli mogę to zmienić przynajmniej w swoim życiu to dlaczego miałbym tego nie zrobić? Przecież wszyscy staramy się żeby było nam coraz lepiej...
[#28] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #27

NIektorzy maja inne priorytety niz plyty DVD.... a 200 zł to jest 1/6 mojej pensji i wole za te 200 zl pojechac gdzies w fajne miejsce cos zobaczyc zwiedzic... podzielic sie tym z innymi....

Ostatnia edycja: 23.12.06 09:14:30
[#29] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #27

Ja zupełnie nie jestem patriotą. Moje życie jest zbyt krótkie żebym miał przejmować się całym krajem czy narodem. Interesuje mnie tylko moja osóbka.

Właśnie przez takich jak ty Polska jest w takiej sytuacji obecnie jak jest.

Denerwuje mnie to, że dla wszystkich piszących tutaj taki drobiazg jak IBrowse jest czymś prawie nieosiągalnym.

Mów za siebie, proszę. 200 zł to dla mnie niewiele, jednak IBrowse oczywiście nie kupię. Gdybym używał amisystemów na poważnie, zdecydowanie wsparłbym Marcika datkiem, zamiast dotować marnych programistów z odgrzewanym kotletem za kosmiczne pieniądze.

Przecież wszyscy staramy się żeby było nam coraz lepiej...

Nie wszyscy starają się, żeby było lepiej tylko im. Ale nie oczekuję, żebyś to zrozumiał. Szerokiej drogi.
[#30] Re: IBrowse 2.4

@MDW, post #27

Jeżeli o mnie chodzi to ten kraj może zniknąć z powierzchni globu.

zagalopowałeś się koleś...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem