Komentowana treść: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a
[#1] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a
Dzięki
[#2] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a
Fajne, ale tak szczerze mowiac to odkad w Ambiencie sa porzadne filetypy to ani razu nie czulem potrzeby uzywac jakiegokolwiek GUIa do Mplayera :)
[#3] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@marcik, post #2

No bardzo pocieszyłeś autora GUI ;) To równie dobrze można napisać: "Od kiedy mam pece przy pegazie nie muszę uruchamiać ibrowse" :P
[#4] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@alpine, post #3

A kto by się tam przejmował zdaniem jakiegoś studenta AGH
[#5] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@Rafael/ARMO, post #4

lol :)
[#6] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@alpine, post #3

najlepiej napisać "od kiedy mam Sputnika w Pegazie nie muszę odpalać IBrowse" ;)
[#7] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@wali7, post #6

O sprawach oczywistych chyba nie mam sensu pisać ;)
[#8] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a
Fajnie! Dziękujemy Ci Rafaelu. :)

Przydałby się tylko poprawiony MPlayer 1.0. Na obecnej wersji dla MorphOSa często trafiam na filmy, które mają skopane tempo. Lecą za szybko (dźwięk też). Podobno ta sama wersja (1.0pre8) tego nie ma. Próbowane było z tymi samymi plikami. No a wszystkie wersje 1.0preX dla MorphOSa to mają. :( Wersje 0.90 i 0.91 działają dobrze. Rety, fajnie byłoby jakby ktoś coś z tym zrobił... Czy ktokolwiek się zajmuje morphosową wersją? Można komuś o tym napisać?
[#9] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@MDW, post #8

A może Ty weź źródła i zrób? ;)
[#10] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #9

A może Ty weź źródła i zrób? ;)

Bardzo słuszna uwaga. :) Jednak nie w moim przypadku. Ja niestety jestem na to za głupi. Poza tym mam taką jedną dodatkową wadę. Nienawidzę i nie umiem grzebać w cudzych programach. Chyba prędzej bym tego MPlayera od zera napisał sam ;) niż go przeportował z istniejących źródeł. Przy cudzych źródłach czuję się zagubiony, bezradny, robi mi się słabo... To jest jakaś psychiczna blokada. :) W swoich (nawet dużo większych) czuję się jak ryba w wodzie. :)
[#11] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a
Wielkie dzieki
[#12] Re: TD mplayer GUI v0.7 dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #9

Aleś się postarzał przy tym PieCu i WinXP może lepiej wróć do pegaza OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem