Komentowana treść: MCP 1.46
[#1] Re: MCP 1.46
Zainstalowałem, skonfigurowałem, zaśmiałem się :D Co za ficzery stoją za tym programem aby używać go wraz z AmigaOS4? Programik niezbędny dla użytkowników AOSa3.x, choć jak coś nie dziala to warto go wyłączyć ;)
[#2] Re: MCP 1.46
Drugi raz dzisiaj czytam o jakiejś łacie na AmigaOS 4.
[#3] Re: MCP 1.46

@Grzegorz Kraszewski, post #2

to dobry znak :)
[#4] Re: MCP 1.46

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Nie przesadzajmy... To nie łata, tylko nowa wersja programu. Chciałbyś, żeby ktoś komentował w ten sposób wszystkie te nowe wersje programów, które wyjdą wraz z pojawieniem się (nieuchronnym i szybszym, niż by niektórzy chcieli) MOSa 1.5 ?
[#5] Re: MCP 1.46

@Grzegorz Kraszewski, post #2

System sie rozwija
[#6] Re: MCP 1.46

@recedent, post #4

Chodzi o dzialanie tego programu.W klasyku to bylo tzw. super zawieszacz,program latajacy braki aos.Mial w sobie mnostwo lat,jak to teraz jest rozwiazane w os4 to nie wiem.
[#7] Re: MCP 1.46

@recedent, post #4

Jak dla mnie MCP to jest łata na system...
[#8] Re: MCP 1.46

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Heh... No tak... Łata łat wręcz. Touche, Krashanie (Człowiek siedzi na klasyku i nie wyobraża sobie systemu bez MCP). Ale jak komuś chce się tego używać pod OS4 to już może. ;)
[#9] Re: MCP 1.46

@recedent, post #8

Ja sadze, ze ze strony Krashana miala byc to drwina i przypomnienie
slow niektorych sympatyzujacych owiec z betaowcami...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem