Komentowana treść: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
[#1] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Niezły timing ;)
Wszystkiego najlepszego nowych amig, OSów itd.!!
[#2] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
[#3] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku..
[#4] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
cześć,

Wszystkiego NAJ NAJ NAJLEPRZEGO w NOWYM ROKU 2007 !!!!!!!!:) Samych sukcesów w życiu osobistym, zawodowym i AMIGOWYM :)
Bawcie sie dobrze do samego rana !!!
Ja petardkę już wystrzeliłem i idę spać Śpioch ;)


mic
[#5] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
DO SIEGO ROKU!!! OK
[#6] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Szczesliwego Nowego Roku dla klasykowcow,czerwonych i niebieskich :D.
MOS-a 1.5,os4 z super wypasnym hardwerem i w ogole pomyslnosci :))
[#7] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Wszystkiego najlepszego w nowym roku, pełnych wersji MOS-a OS4, nowych komputerów OK
[#8] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
wszystkiego najlepszego
[#9] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Ponieważ OS4 już powstał ;) , więc wypada mi tylko życzyć następcy A1 dla chcących użytkować ten system, natomiast całej "reszcie" MOS 1.5 i Pega 3.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU



Ostatnia edycja: 01.01.07 04:48:06
[#10] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
[#11] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Pamiętajcie drogie dziatki, że zabawa fajerwerkami jest bardzo niebezpieczna. :)

Dotarliśmy na Pola Mokotowskie chyba równo 0:00. Dookoła ludzie napierali z petard i fajerwerków. Wyjmujemy z plecaka nasze. Po dosłownie 15 sek pewien zagubiony fajerwerk odbija się od mojego kumpla i przed eksplozją wpada na mój plecak. Wszyscy pouciekali. Bum. Niewielkie. Nie był to jakiś wielki fajerwerk. Wracamy i dogaszamy plecak. W plecaku aparat fotograficzny i parę szmatek, żeby się szkło nie pokruszyło. Wiecie.. ;) Aparat na szczęście cały. Po wypiciu szampana i złożeniu sobie wzajemnie życzeń (żeby rok się skończył lepiej niż zaczął ;d) pogadałem z właścicielami zagubionego fajerwerka i wynegocjowałem 50 zł za plecak. W sumie nówka, prezent od siostry. :) Mam nadzieje, że nie był jakoś specjalnie więcej wart. ;) Zdjęcia wypalonego plecaczka (RIP) niżej. :) Good night und Good Luck! :)

http://kokos.hopto.org/galleries/piknik/

Wzruszyła Was moja historia, prawda? :d
[#12] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Wszystkiego... lepszego. Po prostu lepszego :)
[#13] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Szczęśliwego Nowego Roku. Żebyśmy zdrowi byli i Amigi zawsze nam działały.
[#14] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Wszystkiego najleprzego :) itp itd :)
[#15] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Wszystkiego - Wszystkiegoooo NAJlepszego! (wracam kacować ;) )
[#16] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Najlepszego :).
[#17] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Bla...;)
[#18] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Zycze nam wszystkim zeby w roku 2007 sporo sie dzialo w amigowym swiecie. Zeby byla kupa pozytywnego zamieszania i chociaz troche pozytywnych rezultatow tego zamieszania. :) Trzymajcie sie "twardziele". ;)
[#19] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!

@MDW, post #18

Szczęśliwego nowego roku i żeby byśmy mogli składać sobie życznia w następnym roku.
[#20] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!
Mój pierwszy Sylwester w życiu, w którym przegapiłem moment nowego roku. Różnie ogólnie bywało, ale nigdy AŻ TAK! Szczegółów nie wypada mi tutaj zdradzać. ;)

Mam nadzieję, że Wy lepiej się trzymaliście. ;)
[#21] Re: Szczęśliwego Nowego Roku 2007!

@El Amigos, post #20

Czyzby o Tobie tu rozmawiali:
http://bash.org.pl/131766/ :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem