Komentowana treść: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a
[#1] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a
No i fajnie :) I działa
[#2] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a
Nooooo! Nareszcie jakas kochana dusza sie za to wziela. Niech bedzie blogoslawiona na wieki. :) Nie moge sie doczekac az wroce do domu i zobacze jak dziala. Przede wszystkim czy nie odtwarza za szybko niektorych filmow (tych sciaganych na przyklad z aparatow Canona).
[#3] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a

@MDW, post #2

Ja niestety już natrafiłem na film, którego dźwięk odtwarzany jest za szybko... :/
[#4] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a

@Kamul, post #3

Czyli wychodzi na to że RC2 ma poprawioną synchronizację dźwięku. News wyżej jest o tym napisane ;)
[#5] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a
Jak zauważyłem nie została poprawiona synchronizacja obrazu i dzwięku na filmach w formacie wmv (testowane na pegasos I). Szkoda, że zrezygnowano z dwukliku myszki na oknie powiększającym do całego ekranu pozostaje tylko literka "f".
[#6] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a

@ZED^lM, post #5

W Mplayer/conf/input.conf dodaj "MOUSE_BTN0_DBL vo_fullscreen" i bedziesz mogl znowu klikac.
[#7] Re: MPlayer 1.0rc1 dla MorphOS-a

@marcik, post #6

Te linuksowe programy i ich przyjazna dla użytkownika konfiguracja...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem