Komentowana treść: Blitzen 0.3
[#31] Re: Blitzen 0.3
Wspomniano tylko o Scali - jakie inne oprogramowanie z klasyka mogłoby na tym emulatorze "skorzystać"? Ile jest takich programów?
[#32] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #30

nie karmić trolla! czerwona kartka
[#33] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #27

Czyli jednak PPA to portal pegazowo-mosowy i wspomnienie o AOS4 to "odmienne zdanie"

Nie, chodzi o to, że ludzie na PPA potrafią postrzegać rzeczywistość, a nie żyć we własnym świecie swojej wyobrażni.
A "odmienne zdanie", to twierdzenie że jest WOS i PuP, nawet jeśli sam Rouge stwierdził że jej nie ma(w przypadku WOS dlatego, że się "nie załapała na finala")... Czyli "troszkę" odmienne zdanie od rzeczywistości.
[#34] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #27

wspomnienie o AOS4 to "odmienne zdanie"

Wspomnienie o AmigaOS 4 to jedno - a mijanie się z prawdą w temacie AmigaOS 4, to drugie...
[#35] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #28

Lepiej ukiszone

Lepiej ukiszone to juz kawaszone, to taki przejsciowy stan przed gniciem. Pozniej ogorki zaczynaja smierdziec. Ale niektore spozywczaki sie tym nie przejmuja i sprzedawaja zgnite jako kwaszone :P
Oczywiscie z dwutygodniowym przeterminowaniem
[#36] Re: Blitzen 0.3

@Malin, post #32

Wprowadzasz regulamin z EXECa ?
[#37] Re: Blitzen 0.3

@Andrzej Drozd, post #35

[#38] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #36

Nie ja tu rządzę.
[#39] Re: Blitzen 0.3

@Grzegorz Kraszewski, post #34

Tak tylko zaraz lecą wyzwiska od trollów
[#40] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #39

troll to nie wyzwisko, to tylko okreslenie osoby zachowujacej sie w pewnien okreslony sposob. trollowales, wiec nazwano cie trolem i tyle.
[#41] Re: Blitzen 0.3

@quaint, post #40

Przeczytaj najpierw komentarze zanim coś napiszesz, poleciłem tylko zerknąć na execa i to już był powód do rzucania trollamiWściekły
[#42] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #41

czytam wszystkie od kilku lat:) bedziesz mial nauczke zeby nie odsylac do execa;)
[#43] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #41

poleciłem tylko zerknąć na execa i to już był powód do rzucania trollami

Wcale nie to, tylko to co mówiłeś (podpierając się eXecem zupełnie błędnie) nie było zgodne z prawdą. Zauważ, że jeżeli na PPA jest coś napisane o AmigaOS 4, to jednak mimo wszystko najczęściej jest to prawda i (o zgrozo...) na eXecu może być napisane to samo.
[#44] Re: Blitzen 0.3

@Grzegorz Kraszewski, post #10

No wlasnie tez jestem ciekaw,jakiz to soft oplaca sie uruchamiac z klasyka a ktory robi bang po hardware.
[#45] Re: Blitzen 0.3

@Grzegorz Kraszewski, post #43

Pierwszy troll poleciał po kom.14 gdzie polecałem execa, poza tym nie napisałem nigdzie twierdząco, że te rzeczy (PUP, WOS) w AOS4 są teraz obecnie, przypomniałem tylko jaki był kiedyś szum o ich brak, kiedyś czyli w czasie wypuszczania wcześniejszych wersji AOS4, a jeśli chodzi o stan obecny to odesłałem właśnie na execa za co poleciał pierwszy troll i koło się zamyka. buuu!
[#46] Re: Blitzen 0.3

@Kiv_Master, post #45

Odsylasz to strony ktora jest moim zdaniem nierzetelna(delikatnie mowiac) a ludzie go tworzacy to chorzy rasisci.Zatem znajdz jakies rzetelniejsze zrodlo prosze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem