Komentowana treść: ACube Systems zajmie się promocją Samanthy
[#91] Re: ACube Systems zajmie się promocją Samanthy

@DRACOX, post #90

tak jak sama naklejka....
[#92] Re: ACube Systems zajmie się promocją Samanthy

@Kaczus, post #91

chyba ludzie za przeproszeniem "piep o naklejce" w kolko sa bardziej godni pozalowania niz fakt istnienia owej naklejki ,ide zwrocic obiad do muszli ....
[#93] Re: ACube Systems zajmie się promocją Samanthy

@DRACOX, post #92

"Naklejki" nie ja wymyśliłem. Jest pewna grupa osób, która uważa się za lepszych właśnie dzięki "naklejce" , oczywiście starają się nam to cięgle przypominać . Właśnie dzięki naklejce, teron jest "zdecydowanie lepszy" od pegaza 1 i był swego czasu kilkukrotnie droższy bo - naklejka świadczy o wysokiej jakości wykonania, to nie jest taki wadliwy sprzęt jak pegaz1. Jak to się skończyło każdy wie, niedziałające DMA, USB, LAN, AC'97 .. itd . Więc "naklejkę" będe wypomnał kiedy tylko najdzie mnie ochota, nie ja to "wypromowałem" i nie ja się przechwalam że moja przeflaszowana płyta, wadliwa na dodatek, to "trendi - cool" sprzęt
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem