Komentowana treść: Chwilowe problemy Aminetu
[#1] Re: Chwilowe problemy Aminetu
Pamiętam jeszcze czasy gdy chopaki chcieli zrobić polski mirror aminetu i prosili o datki na dysk chyba 40 GB.. ;d
[#2] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@Kokos, post #1

Ze względu na dość długi okres stagnacji w tej sprawie... zaryzykuję i powiem, że polski mirror Aminetu jest i ma się dobrze, niestety właściciele serwera się nie wykazali inicjatywą, potrzebną do "opakowania" tego w www i podpięcie wyszukiwarki, a także kilku innych powodów czasowo/technicznych.
Ale jeszcze się nie poddałem.
[#3] Re: Chwilowe problemy Aminetu
wygląda na to, że aminet.net też leży
[#4] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@Kokos, post #1

jakis mirror jest u nas w Lublinie na ftp.lublin.pl, ale nawet nie wiem kto jest za niego odpowiedzialny

poprawka: był ale już nie ma :(

Ostatnia edycja: 13.01.07 17:46:26
[#5] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@Kokos, post #1

To dzialalo (o ile dobrze pamietam) - sam osobiscie wplacilem chyba z 20 zl, i potem cieszylem sie, ze ujeto mnie na liscie "datkodawcow". Nazwy serwera sobie teraz nie przypomne, ale przekonany jestem, ze pracowalo. To bylo ok. 1997-1998 roku.
[#6] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@Skotos, post #5

A to nie była nasza sprawka jakby co. :)
[#7] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@Skotos, post #5

plukwa?
[#8] Re: Chwilowe problemy Aminetu
Strona aminet.net już się wczytuje i nie ma na niej żadnych informacji o "Degrade mode". Mimo tego nie mogę nic tam wysłać (a mam trzy cieplutkie ;) archiwa od tygodnia).
[#9] Re: Chwilowe problemy Aminetu

@El Amigos, post #8

dziala juz http://main.aminet.net/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem