Komentowana treść: Amiga Future 64
[#1] Re: Amiga Future 64
...a kiedy nowy polski Total Amiga? :)
[#2] Re: Amiga Future 64

@szumekjac, post #1

Wkrótce
[#3] Re: Amiga Future 64

@szumekjac, post #1

Jak bedzie mozna kupic nowa plyte glowna z os4
[#4] Re: Amiga Future 64

@AmiChris, post #3

Albo 2 tygodnie pozniej :P
[#5] Re: Amiga Future 64
News oki, ale chyba Mailman troszke sie rozpedzil - od kiedy to cover cd (wrzutka) jest nazywana "plytą okladkową"?????
[#6] Re: Amiga Future 64

@mailman, post #2

Uchahahaha!!!! Ale dowcipne!!!!
[#7] Re: Amiga Future 64

@c3h6, post #5

Gwoli ścisłości: "płytą okładową" :).

Ostatnia edycja: 16.01.07 08:06:53
[#8] Re: Amiga Future 64

@c3h6, post #5

Poproszę o właściwy polski odpowiednik słowa "cover CD" (nie chodzi mi o definicję, bo wpisanie "na płycie dodawanej do magazynu" nie jest do końca rozwiązaniem).
[#9] Re: Amiga Future 64

@mailman, post #8

"plyta okladkowa" jest calkiem poprawnym okresleniem,weszla na stale wiec raczej nie potrzeba zmieniac okladki na oklad.
[#10] Re: Amiga Future 64
Czy zawsze musza byc z Igieł Widły ?
Problem z niczego.
To ja juz wiem czemu czasopisma w Polsce dalej nazywaja "Cover CD" a nie tlumacza, panowie z "problemami"
[#11] Re: Amiga Future 64

@kwolf, post #10

To jeszcze nic. Mnie na max denerwuje, jak koleś czyta HD po polsku (HaDe), ale już READY czyta po angielsku (chodzi o TV HD READY). Faka mada normalnie!!!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem