Komentowana treść: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a
[#1] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a
Nieprawdopodobne!
To autorzy ibrowse nie mają problemów z supportowaniem "konkurencji" dla AmigaOS4? To Przecież takie nienormalne!
[#2] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #1

ale jak widać można :)
[#3] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a
I to jednak dziala.
Czekamy na wiecej.
[#4] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a

@MinisterQ, post #1

Wiesz, tylko powiedz mi po co?
Ta wtyczka jest totalna porazka. Nie dzialaja na tym najnowsze strony WWW. To w ogole...kazdy, nawet nienormalny czlowiek, od razu zauwazy ze cos jest nie tak.
Po co komu takie dziadostwo dla MOSa?
Nie rozumiem.
[#5] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a

@Andrzej Drozd, post #4

Juz Ci tlumacze $$$$$$$$ ,czy juz wszystko jasne?
userzy klasykow + os4 nie maja szans aktualnie na nowa przegladarke to mozna ich wyczesac z forsy.Mosowcy maja sputnika ale jeszcze w wersji alfa wiec ib ma szanse na kilku klientow.
Druga sprawa ze ja osobiscie bardzo lubie ib no ale przegladanie stron nim jest ciezke.
[#6] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a
niech zrobia wcztyczke javascript z tego spidermonkey mozilli to bedzie juz cos.
[#7] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #6

Ja moze nie na temat:D, ale sliczna jest ta filipinska bestyja;)
[#8] Re: Wtyczka Flash dla IBrowse 2.4 - wersja dla MorphOS-a

@Fazior, post #7

blushing
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem