Komentowana treść: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica
[#1] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica
So for the moment, one cannot buy new AmigaOne hardware anywhere. The whole situation is reminiscent of the South Park episode where Cartman buys out a theme park and then advertises how great it is and how nobody else can come.

Dobre porównanie. Swoją drogą, może pan AInc. CEO by się znów wypowiedział, dawno chyba znaku życia nie dawał. :)
[#2] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@Ijon_Tichy, post #1

Sprzetu dla MOSa tez nie mozna kupic ;)
[#3] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@Czarek, post #2

Jak ktoś nie chce to nie kupi. http://www.efunzine.com/efnz.php?a=pro&id=428&sid=efa98832f140a380848184ea1a6eac4e
[#4] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica
Call me crazy, but I'm an Amigan now, and will be as long as I can.

A no tak, wszystko jasne: wariat.
[#5] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@Korni, post #3

Dawno nie zaglądałem na stronę eFunzine (bo i po co skoro nie potrzebuję jakiegokolwiek amigowego czy pegasosowego sprzętu). Teraz walnąłem w podanego przez Ciebie linka i... jestem miło zaskoczony. Kurcze, Pegasosy 2 z G4 są bardzo tanie! Myślałem, że teraz dużo drożej kosztują. Używaną płytę główną Pegasosa 2 z G4/1000 można dostać już za 1900 zł? Super. Nowa za 2250 zł. Żeby mieć spokój z szukaniem RAMu to można w cenie 2450 zł kupić z DDRem 512 MB. Jak dla mnie to są bardzo bardzo przystępne ceny. W porównaniu np. z różnego rodzaju comiesięcznymi opłatami to naprawdę są grosze. Oczywiście jak na warunki amigowe i jeżeli kogoś to naprawdę interesuje. Jeżeli nie interesuje to pewnie i za 50 zł by nie kupił. No bo i po co? :)
[#6] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@Korni, post #3

Na monitor 1438 (tez byl dostepny na stronie) czekalem kilka miesiecy i sie nie doczekalem, jesli tak samo jest tam z pegazami to powodzenia...
[#7] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@Czarek, post #6

Tak z pegazami nie jest OK
[#8] Re: Recenzja AmigaOS 4.0 na ARS Technica

@MDW, post #5

:D jaja sobie robisz? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem