Komentowana treść: WookieChat 2.5
[#1] Re: WookieChat 2.5
Dawno już nie gawędziłem na IRC-u, a przy Wooki bardzo miło i szybko leciał czas. Zatrzymałem się na wersji 2.3. Może dziś mały teścik... ? ;)

W katalogu "Bonus" jest kilka dodatkowych ikon. U mnie wyglądają one bardzo dziwacznie, tak jakby była zepsuta paleta kolorów. Jak jest u Was?

Ostatnia edycja: 23.01.07 19:29:57
[#2] Re: WookieChat 2.5

@Prince, post #1

mzoe to ten nowy format ikonek z os4.0. Sprawdz czy na mosie i najnowszym ambiencie widać ok?
[#3] Re: WookieChat 2.5

@rzookol, post #2

W tej chwili (jeszcze) nie mam pod ręką działającego MOSa. Może to rzeczywiście jakiś nowy format ikon? Dawno nie miałem problemów z ikonkami, dlatego to zwróciło moją uwagę.

Co do samego programu, to jak postanowiłem, tak zrobiłem. Instaler obiecuje, że jeżeli mamy wcześniejszą wersję, to dawne ustawienia zostaną. U mnie tak nie było. Poza tym gdy już uruchomiłem Wookie to na tym się zakończył mój test programu ponieważ... zająłem się IRCowaniem ;)
[#4] Re: WookieChat 2.5

@Prince, post #3

Prince chce uruchomić MOSa? ... niemożliwe ;)
[#5] Re: WookieChat 2.5

@alpine, post #4

A Ty mos? Bo jo mom i go nawet uruchomiom. Ino że dawno żech tego nie robił bo mi taki metalowy twardy obracaloczek sie rozlecioł ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem