Komentowana treść: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a
[#1] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a
Uruchomiłem LMarbles. Odmiana starego Atomixa. Bardzo ładna grafika. Niestety nie grywalne na mojej Amidze. Powód? Jak wszystkie kompilacje na SDLu jest przeraźliwie wolna!
[#2] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@Prince, post #1

I właśnie dlatego klasyki powinny już dawno odejść do lamusa... ok, racja
[#3] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@MinisterQ, post #2

W swoich zbiorach mam grę o nazwie "Battalion" gra znaacznie bardziej zaawansowana niż powyższa a śmiga aż miło. I też to konwersja (z linuksa, w dodatku wykorzystuje OpenGL).

Albo wina leży po stronie dzisiejszych programistów, albo SDL-a.
[#4] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@Prince, post #3

widzisz, bo wlasnie opengl robi roznice. procesor/sdl nie musi sie meczyc rysowaniem gry a sdl jedyne co robi to otwiera ekran/okno i zajmuje sie obsluga dzwieku oraz wejscia.
[#5] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@Prince, post #3

musisz czekac albo na 3d dla mosa na bvision albo na os4
[#6] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@rzookol, post #5

Muszę! Śpioch
[#7] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@MinisterQ, post #2

eee tam do lamusa,na zlom bo jeszcze ktos sie zarazi "ROHS-em"
[#8] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@Prince, post #1

w 194x ktore tez jest na SDL da sie grac pod MOS na klasyku, nawet wersja hires dziala szybciej na MOS niz wersja lowres odpalona na 040 pod AOS.

Ostatnia edycja: 29.01.07 04:51:37
[#9] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #8

Szybciej, co nie znaczy że płynnie. W 194x wolę zagrać pod M.A.M.E
[#10] Re: Nowe oprogramowanie dla AmigaOS 3.x i MorphOS-a

@Prince, post #9

to masz cos nie tak, bo u mnie standardowo w 320x200 zapiernicza natywna werja pod MOS. MAME to nawet nie mam na dysku.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem