Komentowana treść: AmiGG 0.44.4
[#1] Re: AmiGG 0.44.4
Locale jak zwykle do pobrania albo z archiwum, albo stąd
[#2] Re: AmiGG 0.44.4
thx MiniQ :)
[#3] Re: AmiGG 0.44.4

@Drako^lM, post #2

@loda

Hahaha, uśmiałem się jak nigdy!!!! :)
[#4] Re: AmiGG 0.44.4
No to super czekałem na sms-y od początku OK
Wielkie dzięki idę ssać ;)
[#5] Re: AmiGG 0.44.4
Tańczący banan yippee Tańczący banan
[#6] Re: AmiGG 0.44.4
Dostępna jest nowa wersja komunikatora AmiGG
A więc wydało się dlaczego wczoraj MiniQ był wyjątkowo mało komunikatywny ;)

osobne wersje dla systemów AmigaOS3/4, MorphOS oraz AROS
Znalazła się chętna owieczka do testowania AGG pod OS4?

Oprócz poprawek błędów i usprawnień, nowa wersja posiada możliwość wysyłania wiadomości SMS do sieci Orange, PlusGSM, oraz Era.
Jak wujaszek MiniQ coś obieca to zrobi, no to czekam teraz na obiecanego jabbera :P

aha, radujmy się ;)



Ostatnia edycja: 29.01.07 13:45:35
[#7] Re: AmiGG 0.44.4
Jak się wymawia AmiGG? "Ami dżi-dżi" czy "Ami gie-gie"? (pytanie do autora)
[#8] Re: AmiGG 0.44.4

@MinisterQ, post #1

Można dodawać inne bramki sms? Jeśli nie to czy jest to planowane?

Ostatnia edycja: 29.01.07 14:21:08
[#9] Re: AmiGG 0.44.4

@FOrest, post #8

Dodawanie innych bramek uzależnione jest od tego, czy będę miał informacje na temat ich obsługi i działania. Jeśli ktoś posiada takie informacje, albo kod źródłowy programu który to umożliwia, niech czuje się zaproszony na mojego maila.
[#10] Re: AmiGG 0.44.4

@alpine, post #6

Znalazła się chętna owieczka do testowania AGG pod OS4?

Nic o tym nie wiem. Ale póki nikt mi nie zgłosił błędów, to dla mnie błędy nie istnieją. Proste.
[#11] Re: AmiGG 0.44.4

@MinisterQ, post #10

hmm. a moze pluginy do bramek?

[#12] Re: AmiGG 0.44.4

@Valwit, post #11

W chwili obecnej nie mam pomysłu na to, jak można by to zrealizować.
[#13] Re: AmiGG 0.44.4

@MinisterQ, post #12

tez nie :) hmm. taskisms mailo cos takiego, czy nie? trzeba by muffina spytac :)
[#14] Re: AmiGG 0.44.4

@MinisterQ, post #12

dziwie ci sie ze robisz wersje na os4,po tych cieplych slowach ze strony pl userow w.w. systemu.
[#15] Re: AmiGG 0.44.4
Bardzo fajna ta funkcja wysyłania SMS-ów przez AmiGG. Szybka, łatwa w obsłudze i przyjemna. ;)
[#16] Re: AmiGG 0.44.4

@AmiChris, post #14

Na polskich userach OS4 świat się nie kończy.
[#17] Re: AmiGG 0.44.4

@AmiChris, post #14

Mam nadzieje, (ale ze mnie naiwniak) ze to sie kiedys zmieni. AmiGG jest dostepne pod wszystkie amigowe systemy i chcialbym, zeby tak zostalo. Zreszta po wyjsciu "AmigaOS4 classic" z pewnoscia powiekszy sie grono uzytkownikow tego systemu, chcialbys ich zostawic na lodzie? ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem