Komentowana treść: Łowca głów w PPA
[#1] Re: Łowca głów w PPA
brawo!
[#2] Re: Łowca głów w PPA
Benedykt rządzisz!
[#3] Re: Łowca głów w PPA
Strach pomyśleć co będzie dalej... "Rajd przez Polskę"? "Monster"? "Dreenshar - dzieło magów"? ;)
[#4] Re: Łowca głów w PPA
OK
Cóż - jak zwykle serdeczne podziękowania Panu B.D. za świetny artek.

podziwiam,szanuję i proszę o jeszcze.
[#5] Re: Łowca głów w PPA

@recedent, post #3

Akurat Dreenshar był niezły - chociaż wolałem "W potrzasku"..
A pamiętacie UBEK`a? Mam gdzieś orginał - ile nocy zarwałem przez to
"dzieło". Coby nie mówić - klimata miała ta giera ;)
[#6] Re: Łowca głów w PPA

@TJindy, post #5

Oj tak, UBEK to byłby słodki rodzynek... Ciekawe czy Benedykt działa według jakiegoś planu, czy wyłapuje tych twórców na chybił-trafił?
[#7] Re: Łowca głów w PPA
Po pierwsze Gratuluję Panu Sebastianowi Nowakowi NARODZIN ZDROWEJ CÓRECZKI!!!!

Po drugie. Czy wy mnie macie za jakiegoś Boga??? Przecież każdy może robić to co ja!! Dziwie się ,że w przypadku Pana Pampucha był temat na 150 postów a nikt nie wpadł na pomysł aby zajrzeć.........do książki telefonicznej..... Dziwię się ,że nikt nie poszedł w moje ślady....Szukanie autorów nie jest rzeczą łatwą ale ale jak sami widzicie jest MOŻLIWE!!!!!!


Dlaczego ja jestem sam????Dlaczego nikt sam z własnej inicjatywy nie wpadł na pomysł aby szukać autorów.............??


Benedykt Dziubałtowski
[#8] Re: Łowca głów w PPA
Świetnie !!! Pięknie !!! dziękujemy za to co jest i prosimy o więcej!!!
[#9] Re: Łowca głów w PPA
Ja jestem umówiony z medium, która to wywołuje duch i postaram się przeprowadzić wywiad z Minerem
[#10] Re: Łowca głów w PPA
Czy da rade załatwić źródełka tej gry ?

Pozdrawiam
[#11] Re: Łowca głów w PPA

@asman, post #10

Niestety nie ma takiej możliwości . Zawsze poruszam tę sprawę z autorami gier jednak nie zawsze udaje się taka źrudłówke "załatwić"
Powody są różne:

- Wstyd
- Brak sprzętu na którym można by takie źrudło odczytać(autor nie ma amigi)
- Pad dyskietek
- Inne

Sporo materiałów dodatkowych będzie w następnej publikacji jeśli tylko uda mi się wreszcie dogadać z Mirage

Benedykt
[#12] Re: Łowca głów w PPA

@Benedykt Dziubałtowski, post #7

Wpadać na pomysły, a realizować je, to są dwie różne sprawy, zwłaszcza w środowisku amigowym. Tu jest dużo potencjalnie kreatywnych ludzi, ale niestety - w większości leni, którym tak naprawdę nic nie chce się już robić, prócz pustego popychania pierdół na forach. Że nie wspomnę o destrukcyjnej grupce fanatyków przywiązanych do swoich chorych "zasad", którzy oceniają ludzi przez pryzmat czyjegoś stosunku do ich "ulubionego", czy nawet "ukochanego" komputera.
[#13] Re: Łowca głów w PPA

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

Bardzo dziękuje za odpowiedź. Dzięki też za pytania "od strony technicznej" ( używane narzędzia przez twórców gier i inne ) - upewniają mnie w pewnych kwestiach, które mnie interesowały.
Pozdrawiam

asman
[#14] Re: Łowca głów w PPA

@Benedykt Dziubałtowski, post #11

taka źrudłówke "załatwić"

takie źrudło odczytać

To jakaś prowokacja Bo muj musk nie łapie, o co biega?
[#15] Re: Łowca głów w PPA

@MikeN, post #14

"Bo muj musk nie łapie, o co biega?" - taki musk to ma tusk
[#16] Re: Łowca głów w PPA

@recedent, post #3

"Smuś"?
[#17] Re: Łowca głów w PPA
Benedykt OK
[#18] Re: Łowca głów w PPA

@Kiv_Master, post #15

Może zamiast nabijać się z kogoś lepiej samemu napisać chociażby recenzję tudzież jakiś opis?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem