Komentowana treść: Drag & Drop w AROS-ie
[#1] Re: Drag & Drop w AROS-ie
Jak to się spisuje w działaniu możemy obejrzeć na tym filmie.
OK

Ostatnia edycja: 07.02.07 19:17:20
[#2] Re: Drag & Drop w AROS-ie
Funkcjonalnosc AROS-a robi wrazenie! ;)
[#3] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #2

Funkcjonalność Workbencha w AmigaOS 4 również wstrząsa.
[#4] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@Grzegorz Kraszewski, post #3

mysle ze mimo wszystko workbench bije wandarera na glowe funkcjonalnoscia:)
[#5] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Pomyliles newsy, tu temat dotyczy AROS-a.
[#6] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #2

Nie mniejsza niż goły WB 3.x,jednak w przeciwieństwie do niego AROS cały czas się rozwiija.Wprawdzie tempo nie przyprawia o zawrót głowy,ale postępy widać.

Ps.Tak z ciekawości zapytam się tylko czy masz ten system zainstalowany że się tak drwiąco wypowiadasz?Czy może bazujesz na głupawych tekstach execowych ekstremistów (jak choćby ten )?

Ostatnia edycja: 08.02.07 09:35:46
[#7] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #6

Tekst glupawy czy nie glupawy - swiadczacy o ograniczonych horyzontach ;)
[trOLLO mode="ON"]
Przypuszczam,ze gdyby posadzic jednego z drugim przed windowsem to tez uznaliby,ze nie da sie nic na nim zrobic (nie ma 'tulbara' z informacja o pamieci! Jak tu cos zrobic! I jakies menu start nie wiadomo do czego! A przeciez to AOS ma rozwiazania w GUI narzucajace standardy!)

[trOLLO mode="OFF"]
[#8] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #6

Nie mniejsza niż goły WB 3.x,jednak w przeciwieństwie do niego AROS cały czas się rozwiija.
Zaskocze Cie - WB tez sie rozwija, teraz jest wersja 4.0

Ps.Tak z ciekawości zapytam się tylko czy masz ten system zainstalowany że się tak drwiąco wypowiadasz?
Nie mam zainstalowanego AROS-a. Odpalilem go pare razy z Live CD.
[#9] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #8

Zaskocze Cie - WB tez sie rozwija, teraz jest wersja 4.0
Naprawde!?To może jeszcze raz mnie zaskoczysz i powiesz gdzie go kupic,jak zainstalowac/uaktualnic z 3.x na klasyku?Pytanie oczywiście retoryczne.
Póki co porównujmy realne rzeczy...

Ostatnia edycja: 08.02.07 11:47:50
[#10] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #9

To ze nie mozesz mniec WB 4.0 na swoim klasyku nie zmienia faktu ze jest rozwijany.
[#11] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@koodlaty, post #7

Te koodlaty co się podemnie podszywasz ;) ;)

[trOLLO mode = "ON"]

Przeiceż i tak każdy wie że windows rulez, a szczególnie Vista rulez ;) ... no i intel core2duo też rulez ;)

[trOLLO mode = "OFF"]

[#12] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #5

Pomyliles newsy, tu temat dotyczy AROS-a.

Owszem, dotyczy, ale nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku...
[#13] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #10

To ze nie mozesz mniec WB 4.0 na swoim klasyku
I tutaj dochodzimy do sedna sprawy.Nie moge miec=nie istnieje dla mnie.Skąd więc mam wiedzic czy się rozwija,stoi w miejscu,czy też nie został "uwsteczniony" poprzez wyrzucenie jakiejś przydatnej funkcji?Sama cyferka "4" i Twoje zapewnienia to za mało.
Co innego gdybym mógł miec a nie chciał...

Ps.Tak swoją drogą to masz niezły tupet.Pierwsze zwracasz komuś uwage że pisząc o WB4 robi offtopic,by później samemu wjechac na ten temat.
[#14] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #13

Nie moge miec=nie istnieje dla mnie.
Alez sobie wprowadziles ograniczenia ;)

Ps.Tak swoją drogą to masz niezły tupet.Pierwsze zwracasz komuś uwage że pisząc o WB4 robi offtopic,by później samemu wjechac na ten temat.
Musialem Ci jakos odpowiedziec, skoro Ty _pierwszy_ wspomniales o WB, wiec naturalna konsekwencja informacji o rozwoju jest WB w AOS4.
[#15] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #14

Alez sobie wprowadziles ograniczenia
Oczywiście sam sobie te ograniczenia wprowadziłem.

Musialem Ci jakos odpowiedziec, skoro Ty _pierwszy_ wspomniales o WB, wiec naturalna konsekwencja informacji o rozwoju jest WB w AOS4.
Nie widze tutaj żadnej naturalnej konsekwencji.WB z linii 3.x nie jest już rozwijany.Na ile OS4 i zawarty w nim WB jest rozwinięciem/kontynucją poprzedniej linii,a na ile zupełnie nowym systemem to już temat na osobną dyskusje.Na execu kiedyś czytałem że developerzy OS4 nie dysponowali nawet źródłami wersji 3.5,3.9...
[#16] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #15

bo z tym rozwijaniem OS4 z binarek 3.x to najwyraźniej zależy od celu wypowiedzi: gdy trzeba podkreślić jedyną prawdziwość i amigowość OS4 to pisze się, że jego twórcy dysponowali źródłami starszych AmigaOS i na nich bazowali. Gdy z kolei chodzi o podkreślenie innowacyjności OS4, wtedy pisze się, że to absolutnie nowy, rewelacyjny produkt ;)
[#17] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #15

Jakkolwiek by z tym nie bylo, chocby WB nawet cofna sie w rowzwoju... i tak funkconalnosc AROS-a powala ;)
[#18] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #17

A co Ty właściwie rozumiesz przez to bardzo ogólne hasło "funkcjonalność arosa"? Wanderer to tylko jeden z wielu składników tego systemu.
[#19] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@MinisterQ, post #18

To co kazdy. Nie mam jakies innej definicji funkcjonalnosci. No ale jesli ty nie rozumiesz tego slowa to sprawdz na stronie www.google.pl.
[#20] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #19

Ależ, mój drogi, ja naprawdę zadałem to pytanie bez żadnych zjadliwych podtekstów, więc z łaski swojej postaraj się być grzeczny i nie prowokuj, albo rób to jakoś nie wiem... lepiej. OK? Sam dobrze wiesz(?) że nie raz Twoje stwierdzenia były zupełnie inne niż hmm... "każdego", więc używanie takich zwrotów w odpowiedzi jest delikatnie rzecz biorąc głupie. Pomijając sam fakt iż stwierdzenie "każdy" jest bardzo ogólne, nieweryfikowalne, i w gruncie rzeczy nic nie znaczy dla tej dyskusji. A gdybyś ostatecznie sam skorzystał z owej świetnej wyszukiwarki jaką jest google, i poczytał na znalezionych stronach o arosie, to niewątpliwie dowiedziałbyś się, iż funkcjonalność AROSa jako systemu naprawdę nie ustępuje jakoś szczególnie wstrząsająco reszcie amisystemów. Wystarczy spojrzeć na sprawę w miarę obiektywnie. Jestem absolutnie przekonany, że Ty, jako fascynat systemu AmigaOS4 na pewno potrafisz to zrobić.
[#21] Re: Drag & Drop w AROS-ie
jeszcze emulacja AOS 68k i mozna sie przesiadac
[#22] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@MinisterQ, post #20

Nie napisalem ze moje stwierdzenia sa jak kazdego... nie zrozumiales, przeczytaj post wyzej jeszcze raz.

Wiesz, ja nie musze czytac o AROS-ie bo go uzywalem, a jezeli moj obiektywizm Ci sie nie podoba to tylko i wylacznie twoj problem, bedziesz musial sobie jakos z nim poradzic, dasz rade ;)
BTW: co to znaczy "ustapic szczegolnie wstrzasajaco"?
[#23] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #21

Chyba w autobusie - tu czytaj
[#24] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #22

Nie napisalem ze moje stwierdzenia sa jak kazdego...

Oczywiście że nie napisałeś. Napisałeś że rozumiesz przez funkcjonalność AROSa to samo co "każdy". A skąd wiesz co "każdy" rozumie przez funkcjonalność AROSa? Skąd wiesz co "każdy" rozumie przez słowo "funkcjonalność"? Kto to w ogóle jest ten "każdy"? Jak często ów "każdy" się zgadza z Tobą? Czy teraz jest już wszystko jasne? ;)

Wiesz, ja nie musze czytac o AROS-ie bo go uzywalem

Napisz coś proszę o tym więcej. To musi być bardzo rozległy temat z Tobą w roli głównej.

a jezeli moj obiektywizm Ci sie nie podoba to tylko i wylacznie twoj problem

Ależ to nie jest mój problem, tylko przyjemność. Bardzo podoba mi się obiektywizm wszystkich najgłośniejszych zwolenników OS4 w polsce. Jest taki... godny naśladowania.

co to znaczy "ustapic szczegolnie wstrzasajaco"?

Nie myśl nad tym zbyt głęboko, po prostu to zrozum. Ty wierzysz we mnie, ja wierzę w Ciebie. Razem, jak na amigowców przystało, damy radę.
[#25] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #23

link prowadzi do mojego komentarza
[#26] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@MinisterQ, post #24

Czy teraz jest już wszystko jasne?
Moze i wszystko, ale zalezy co przez "wszystko" rozumiesz? ;)


Napisz coś proszę o tym więcej. To musi być bardzo rozległy temat z Tobą w roli głównej.
Moze napisac jeszcze co teraz robie na komputerze. Cos sie za bardzo mna interesujesz ;)

Ależ to nie jest mój problem, tylko przyjemność.
Czyli problemy sa dla Ciebie przyjemnoscia. Masochista ;)

Bardzo podoba mi się obiektywizm wszystkich najgłośniejszych zwolenników OS4 w polsce. Jest taki... godny naśladowania.
A czy Ty zawsze musisz kogos nasladowac? Nie mozesz byc po prostu soba?
[#27] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #25

(Teraz powinno byc OK)
LINK
[#28] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #9

XP (o Vista nie wspominając) na 386, a nawet na trochę wyższych też nie zainstalujesz. Czy to znaczy że windows się nie rozwija?
[#29] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@piter144, post #15

"WB z linii 3.x nie jest już rozwijany" - Windows 3.11 też nie. Śpioch
[#30] Re: Drag & Drop w AROS-ie

@reactor, post #27

No i?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem