Komentowana treść: Filmoffo
[#1] Re: Filmoffo
hmmm :)
[#2] Re: Filmoffo
Kto jest zamieszany w tego Pegasosa i Amigę? Przyznać się! Przecież to niemożliwe żeby tak sami z siebie wzięli się za Pegasosa. :) Niemożliwe też, że to ktoś nieznany albo ktoś kto tutaj nie zagląda. Przyznać się bez bicia. ;) To i tak prędzej czy później wyjdzie. Amiświatek polski jest zbyt mały żeby się ukryło. :D
[#3] Re: Filmoffo

@MDW, post #2

"pokaz dem komputerowych na" a puszczac beda z filmow na pececie ;)

Ostatnia edycja: 08.02.07 22:55:10
[#4] Re: Filmoffo
Hmmm ktoś się wybiera ?? Może przy okazji zorganizować małe Ami-spotkanko? cHAL jak myślę bedzie obowiązkowo :) Co wy na małe spontaniczne spotkanie ?
[#5] Re: Filmoffo

@Dorrr, post #4

Ja i Sir_Lucas najprawdopodobniej będziemy :) O ile coś nie wypadnie ale jestem dobrej myśli :)
[#6] Re: Filmoffo
Oficjalna demomaszyna Filmoffo to Pegasos2/G4. Nie przewidujemy puszczania avików. A co w programie? Oczywiście zaczynamy od "By Night" Encore, potem "Sulaco" tej samej grupy i rzecz jasna produkcje Mawi. Na pewno będą też zachodnie demka na AmigęPPC, które da się odpalić na Pegazie. Ale przede wszystkim Encore i Mawi dlatego, że najbardziej je lubię. Blok potrwa ok 30 min. jeśli publika zechce to dłużej. Mile widziane są Wasze propozycje co tu by jeszcze pokazać, ale muszą pójść na pegu, ponieważ swoją kartę ppc sprzedałem czas jakiś temu, a MindCandy 2 nie dotrze do mnie przed 16 lutego z winy pewnego głupiego banku. Pozdrawiam i zapraszam.
[#7] Re: Filmoffo

@il_capitano, post #6

To miło, że będzie puszczane z żywego Pegasosa. :) Nie masz zbyt wielkiego wyboru jak dema mają chodzić tylko na tej maszynie. Jak zabraknie produkcji to możesz też puścić coś co nie chodzi na Pegasosie. Po prostu użyj animacji odtwarzanych przy pomocy MPlayera. To naprawdę nie grzech. No i czekamy na relację z pokazu! Fajnie, że komuś się chce...

Kurcze, serce mi się kroi, że trzeba puszczać te stare biedy robione z myślą o śmiesznym hyperionowym MiniGL i zwykłej AmidzePPC z BVision. Pegasos z Radeonem, obecnymi sterownikami 3D i TinyGL pozwalałby na duuużo więcej... Kurcze, jak tu znaleźć czas na to żeby pokazać, że można... Kiero, weź Ty coś zrób - masz może więcej czasu (i na pewno 10x większy mózg). :) Niech to wszystko się nie marnuje... Ja się wezmę ale nie teraz, naprawdę nie teraz. Jestem właśnie w trakcie podbijania świata. ;) Jak podbiję to będę mógł się bawić w Amigę do końca życia. Jak nie podbiję to też. :)
[#8] Re: Filmoffo

@MDW, post #7

wystarczyloby zeby kiero dokonczyl genialne sun in glass garden.
[#9] Re: Filmoffo

@quaint, post #8

No to trzeba zgwałcić Kiero żeby się za to wziął. :)
[#10] Re: Filmoffo

@MDW, post #9

koniecznie. to co widzialem 1,5 roku temu juz wymiatalo. az sie boje pomyslec jak bardzo kiero to ulepszyl od tego czasu;)
[#11] Re: Filmoffo

@quaint, post #10

naślijmy na Kiero Szarego Wilka z listą pytań, może zmieknie :)
[#12] Re: Filmoffo

@rzookol, post #11

Broń chemiczna jest chyba zakazana ? :D
[#13] Re: Filmoffo

@quaint, post #10

gdybym byl w takiej samej sytuacji co 1.5 roku temu to demo byloby skonczone i tyle. aktualnie 'niestety' wole sie pobawic z ludzmi w pubie nic meczyc z demem (chodzi o gospodarowanie czasem wolnym). do breakpointa 2 miesiaca. mysle ze nie zawiedziemy:)
[#14] Re: Filmoffo

@kiero, post #13

meczyc z demem

Jeżeli to jest męka to zgadzam się w 100%. Po prostu myślałem, że to sprawia radochę i dlatego tak napisałem.
[#15] Re: Filmoffo

@MDW, post #14

wiesz jak to jest. radoche sprawia(lo?) wymyslanie efektow. bawienie sie grafika. samo skladanie dema to ciezka robota pochlaniajaca mase czasu.
[#16] Re: Filmoffo

@kiero, post #15

musisz sobie zalatwic jakichs ludzi od czarnej roboty;)
[#17] Re: Filmoffo

@kiero, post #15

Aaa tu masz rację. Rzeczywiście tworzenie technologii sprawia większą radość niż potem korzystanie z niej. Dlatego uważam, że powinni być ludzie od technologii i ludzie, którzy z tej technologii korzystają. Przy dzisiejszym stopniu skomplikowania tego wszystkiego podział musi być. To już nie jest obracający się sześcian. :) Jakby jeden człowiek miał wszystko od zero do końca robić to życia by nie starczyło. Oczywiście są wyjątki. Ty na przykład. :D Współtworzysz sterowniki 3D, tworzysz sam bardzo zoptymalizowaną implementację OpenGL i do tego piszesz demo (czyli ostateczny produkt). Pomijam już inne projekty takie jak porty gier 3D, ShowGirls, Ambient... To bardzo dużo jak na hobby. Oby Ci się tylko za bardzo nie odechciało... Nie odechce, prawda? :) Przynajmniej w odniesieniu do TinyGL, Ambienta i ShowGirls.
[#18] Re: Filmoffo

@kiero, post #13

Właśnie! Kiedy wersja ShowGirls na OS4?
Bo jak "nigdy" albo coś w ten deseń to naśle szarego wilka. ;)
[#19] Re: Filmoffo

@MinisterQ, post #18

Wilku, bierz Kiero! Bierz go!
[#20] Re: Filmoffo

@MinisterQ, post #18

"Bo jak "nigdy" albo coś w ten deseń to naśle szarego wilka."

nie sadzilem ze jestes gotowy posunac sie tak daleko:)
[#21] Re: Filmoffo

@kiero, post #20

Wiesz...Bycie psychopatą zobowiązuje...;)
[#22] Re: Filmoffo

@rzookol, post #11

Apropos, pamięta ktoś Krzysia Qbeczko z Top Secretu? :D
[#23] Re: Filmoffo

@Fazior, post #22

Krzyś Kubeczko nie żyje, serio.

Jeśli chodzi o amigowe Mindcandy, to mogę udostępnić na potrzeby pokazu. Mój email w profilu.
[#24] Re: Filmoffo

@Fazior, post #22

jasne ze pamietam. to byla swietna gazeta tak w ogole, szkoda ze juz takich nie ma i pewnie nie bedzie.
[#25] Re: Filmoffo

@Fei, post #23

Szkoda, [*]
[#26] Re: Filmoffo

@Fazior, post #22

Jak najbardziej, to był (niestety (*)) mój dobry znajomy. Zginął w wypadku samochodowym, chcąc uniknąć zderzenia z pijanym kierowcą wjechał do rowu i na drzewo, jego dziewczyna obok miała kilka zadrapań. Był przytomny, zmarł w szpitalu z powodu obrażeń wewnętrznych.

A poza tym to już nie na temat.
[#27] Re: Filmoffo

@quaint, post #24

Jakiś czas temu TopSecret zaczął znów się ukazywać, po czym zniknął. I bardzo dobrze. Czasem lepiej nie próbować ożywiać trupa, przykładem jest nowy "TopSecret".
[#28] Re: Filmoffo
Szykuje sie swietna imprezka, tylko cholera... jak tu sie zwolnic z pracy na te 3 dni...
[#29] Re: Filmoffo

@Fei, post #23

Bardzo Ci dziękuję za propozycję, ale nie wierząc własnym oczom odebrałem dzisiaj od listonosza rzeczoną płytkę. Ludzie z Maz-Sound się spisali na 5. Dzięki temu będę mógł ubarwić nieco pokaz. tak na marginesie to płyta jest rewelacyjnie wydana, na pewno pęknie beczka piwa przy jej oglądaniu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem