Komentowana treść: MindSpace 0.96a
[#1] Re: MindSpace 0.96a
Dziwna rzecz, gdy jest jakiś news, w ktorym można się doczepic do sprzętu dla AOS4 lub samego AOS4 to odrazu tłum komentujących, a gdy jest coś pozytywnego jak na przyklad ten news lub wcześniej o TuneNet to zero komentów. Symptomatyczne. Po prostu mofce! z was.
[#2] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #1

No super news, tylko jakoś nikt posiadający AmigaOS4 nie chce tego komentować. Zmień postać rzeczy i wyposaż się w sprzęt dla AmigaOS4 :)

!quote 121

[#3] Re: MindSpace 0.96a

@Korni, post #2

Pod newsami, do których można się przyczepić i wypisywać złośliwe uwagi jakoś też nie piszą użytkownicy AOS4 a mimo to komenty są.
[#4] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #1

a gdy jest coś pozytywnego jak na przyklad ten news

oczywiście, że moge coś negatywnego napisać, a to że program w tym paskudnym reaction, a to że za górę kasy, ale po co mam to pisać, jeszcze na marudę wyjde :)
[#5] Re: MindSpace 0.96a

@rzookol, post #4

+ źle działa z os4emu :)
[#6] Re: MindSpace 0.96a

@rzookol, post #4

Reaction wcale nie jest paskudne, poza tym można je sobie skonfigurować jak się chce co było wielokrotnie widać na różnych screenach. Co do ceny to nie jest taka olbrzymia jeżeli ktoś w ogole rozważa kupowanie programów - wiem, to takie nie amigowe.
Reasumując. Gdy temat nie podatny mofce mają problemy z rzeczowym marudzeniem ale w żadnym wypadku nie przyznają, że fajny program czy coś takiego.
[#7] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #6

Te a gdzie WP ?
[#8] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #6

ale w żadnym wypadku nie przyznają, że fajny program czy coś takiego.

Z drugiej strony też się tak nie dzieje, i co najważniejsze - nigdy nie działo, więc w czym problem?
[#9] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #6

!hiny smith ;P

Teraz na powaznie,jak mozna skomentowac czy fajny program i w ogole czy dobrze wykonany jezeli nie da sie odpalic go na dostepnym wszedzie sprzecie?

[#10] Re: MindSpace 0.96a

@AmiChris, post #9

O FAK!

Ostatnia edycja: 15.02.07 17:37:16
[#11] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #6

poczytalem,obejrzalem fotki i okazuje sie ze program jest niezbyt cieakwy dla mnie i zapewne dla 90% uzytkownikow.autor mogl ten czas spozytkowac na jakis inny projekt ;)
[#12] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #6

Reaction wcale nie jest paskudne
porównując do mui4 beta jest

poza tym można je sobie skonfigurować jak się chce co było wielokrotnie widać na różnych screenach
i dalej wszędzie wygląda tak samo

Co do ceny to nie jest taka olbrzymia
dla jaj tak napisałem
[#13] Re: MindSpace 0.96a

@rzookol, post #12

Do mui 3.9 też nawet :)
[#14] Re: MindSpace 0.96a

@MinisterQ, post #8

Tam piszą o sofcie tylko na Amigę.
[#15] Re: MindSpace 0.96a

@AmiChris, post #9

Więc może o innych rzeczach, których się nie da sprawdzić też nie powinno się komentować zwłaszcza w tak kategoryczny sposób. ok, racja
[#16] Re: MindSpace 0.96a

@rzookol, post #12

porównując do mui4 beta jest

Widziałem właśnie jak zajebiste jest mui4 zwłąszcza w kwesti szybkości działania

i dalej wszędzie wygląda tak samo

Oczywiście, temat default wygląda tak samo jak temat xp albo ten zaporzyczony z mosa. ;)
[#17] Re: MindSpace 0.96a

@smith, post #16

U mnie mui4 smiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem