Komentowana treść: Aktualizacja Reggae
[#1] Re: Aktualizacja Reggae
Czy wzorem innych dobrych polskich produkcji jest szansa na wersję dla AROSa?
[#2] Re: Aktualizacja Reggae

@FOrest, post #1

I oczywiście dla OS4 ;)
[#3] Re: Aktualizacja Reggae

@MinisterQ, post #2

żart nie na miejscu :)
[#4] Re: Aktualizacja Reggae

@MinisterQ, post #2

a kto by to testował ?
[#5] Re: Aktualizacja Reggae

@rzookol, post #4

A czy Reggae jest tylko w polskiej wersji językowej?
[#6] Re: Aktualizacja Reggae

@FOrest, post #1

Czy wzorem innych dobrych polskich produkcji jest szansa na wersję dla AROSa?

Trudno powiedzieć. Nie będę ukrywał, że raczej nie zaliczam się do fanów AROS-a, czas poświęcony na ewentualny port wolę poświęcić dodawaniu nowych klas do wersji MOS-owej. Dodam też, że jedyną wersją, jaką teoretycznie mógłbym skompilować, jest wersja dla AROS-a PPC (taki mam sprzęt), a uwolnienie źródeł wykluczam (tu dodatkowa kwestia jak developerzy AROS-a widzą komponenty o zamkniętych źródłach). Podsumowując - wersja dla AROS-a jest raczej mało prawdopodobna.
[#7] Re: Aktualizacja Reggae

@MinisterQ, post #2

I oczywiście dla OS4

A po co? Przecież ten system jest tak znakomity, że już to wszystko ma.
[#8] Re: Aktualizacja Reggae

@stOOsh, post #5

A czy Reggae jest tylko w polskiej wersji językowej?

Reggae jest zestawem klas, jako takie nie posiada GUI, a więc i wersji językowej. Debug natomiast jest po angielsku i myślę, że nie ma potrzeby jego lokalizacji.
[#9] Re: Aktualizacja Reggae

@rzookol, post #4

No jak to kto? Polska Grupa Cudownie Promująca ten system.
[#10] Re: Aktualizacja Reggae
Kolejna fala jadu i kiepski skrywanej nienawiści ?

Gdzie jest moderator ?
[#11] Re: Aktualizacja Reggae

@ems, post #10

Kolejna fala jadu i kiepski skrywanej nienawiści?

Bynajmniej. Kilka razy spotkałem się z opinią niektórych użytkowników AmigaOS 4, że moje projekty programistyczne nie są potrzebne dla ich systemu, ponieważ ich funkcjonalność istnieje już w samym systemie, a ja swoją pracą "łatam ewidentne braki w MorphOS-ie". Zgadzam się z tą opinią, stąd mój komentarz.
[#12] Re: Aktualizacja Reggae

@rzookol, post #4

Jeżeli jest potrzeba testowania to nie widze problemu.Moge testować.Lada dzień powinienem mieć karte muzyczną SB Live,więc nie powinno być problemu :)
[#13] Re: Aktualizacja Reggae
Nie gryźcie się, proszę...
[#14] Re: Aktualizacja Reggae

@SirLEO, post #13

Tak tak ... od gryzienia to jest twój AV SirLEO
[#15] Re: Aktualizacja Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Dodam też, że jedyną wersją, jaką teoretycznie mógłbym skompilować, jest wersja dla AROS-a PPC (taki mam sprzęt)

Nie mam nic przeciwko temu by najszybciej rozwijającym się AROSem była wersja PPC :). Są pewne szanse na port AROSa dla Efiki więc z pewnością warto byłoby skompilować Reagge nawet tylko dla PPC.

uwolnienie źródeł wykluczam (tu dodatkowa kwestia jak developerzy AROS-a widzą komponenty o zamkniętych źródłach)


Faktycznie stosunek wielu AROSowiec do zamkniętych źródeł jest zaskakujący. Wg nich lepiej nie mieć programu niż mieć go bez źródeł. To głupie i mam nadzieję, że z czasem tak myślący będą w mniejszości.


Ostatnia edycja: 19.02.07 15:37:27
[#16] Re: Aktualizacja Reggae

@FOrest, post #15

Nie mam nic przeciwko temu by najszybciej rozwijającym się AROSem była wersja PPC usmiech. Są pewne szanse na port AROSa dla Efiki więc z pewnością warto byłoby skompilować Reagge nawet tylko dla PPC.


Szczeże mówiąc też nie miałbym nic przeciwko.. a co do wersji x86 to myśle że dało by śię ugadać coś "pod reką", przynajmniej z mojej, mie mającej dużo do powiedzenia, strony.

Faktycznie stosunek wielu AROSowiec do zamkniętych źródeł jest zaskakujący. Wg nich lepiej nie mieć programu niż mieć go bez źródeł.


.. a kto to powiedział? Zawsze można się dogadać, Scalos przecież do tej pory istnieje jedynie w formie "zamkniętej". Ja sądże że open source to najlepsze wyjśćie, bo umożliwia aplikacji dalsze życie i rozwijanie śie po znudzeniu autora.. ale coż, nie każdy lubi nieśmiertelność. :D
[#17] Re: Aktualizacja Reggae

@craid-hjb, post #16

.. a kto to powiedział?

np. o sputniku dla AROSa: I'm not interested in it because i'm not interested in another (partial) closed source Project. Better let someone else port Web Core again and open source what comes out of it.
[#18] Re: Aktualizacja Reggae

@rzookol, post #4

a kto by to testował ?

Amiowce z zagranicy :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem