Komentowana treść: Nowa domena PPA
[#31] Re: Nowa domena PPA
Ja tez chetnie skorzystam z formularza zgloszeniowego :)
[#32] Re: Nowa domena PPA

@smith, post #16

Smith, ty malpo!

Ostatnia edycja: 20.02.07 17:34:03
[#33] Re: Nowa domena PPA

@Olo, post #11

cena nie jest ważna, za taki adres zapłace każdą cene :D

Jeżeli cena nie jest ważna to za 150 zł dożywotnio albo 50 zł na rok możesz kupić @amiga.pl w neo.pl. I nie jest to alias tylko normalna skrzynka. Ja mam to od kilku lat (chyba z pięć czy sześć) i nie mam zastrzeżeń. Bardzo sympatycznie działa, zero reklam, można zrobić sobie dodatkowo 10 aliasów, filtry antyspamowe całkiem fajnie działają, brak limitu wielkości jednego maila, poczta przez www jest bardzo fajna i działa na amibrowserach. W ogóle neo.pl bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z istnienia czegoś takiego jak Amiga, bo sami się z niej wywodzą. :) Tak więc w razie problemów nie trzeba ukrywać czego się używa...

Ostatnia edycja: 20.02.07 17:38:12
[#34] Re: Nowa domena PPA
O, nowa domenka! I to jaka ładna! Świetnie, gratuluję. OK

A jeśli chodzi o rozdawanie aliasów, to też byłbym chętny. ;)
Mój mail i adres strony www jest oczywiście u mnie w profilu na PPA (a adres utworzony, o jaki bym chętnie poprosił [tu wszystkich zaskoczę :D ], to "mario" w wyżej wymienionej domenie :) ).

Ostatnia edycja: 20.02.07 17:49:14
[#35] Re: Nowa domena PPA

@MDW, post #33

Dzięki za info, skorzystałem i założylem. Z tym że te 150zł za wieczyste użytkowanie to bez VAT, a razem z "watą" to 180zł.
[#36] Re: Nowa domena PPA

@amigafan, post #35

No tak. :) Jak zwykle wszystko kosztuje więcej niż się początkowo wydaje. Ja zapłaciłem trochę więcej, bo najpierw kupiłem tylko na rok (50 zł + VAT). Jak się po roku okazało, że działa to całkiem sensownie to rzuciłem się na dożywotnią wersję (kolejne 150 zł + VAT). Ale to było jeszcze w czasach kiedy wpisując w przeglądarce "www.amiga.pl" pojawiała się strona znana dzisiaj jako http://exec.pl. :) Tak więc była to znacznie wyższa suma niż dzisiaj. Zdaje się, że od tego czasu skrzynka się powiększyła. Jednak tak prawdę mówiąc to nawet nie wiem jaka jest duża. Ja maili na serwerze nie przechowuję. Dla mnie istotne jest to, że nie ma reklam i że nie ma limitu wielkości jednego maila. Czasem ludzie mają skrzynki 1 GB, a i tak wysłać nie mogą załącznika, który ma 11 MB. Trochę to głupie przy dzisiejszych dostępach do sieci. Dlatego to neo.pl zawsze mi się podobało. :)
[#37] Re: Nowa domena PPA

@MDW, post #36

Ja sobie potestuję tą skrzynkę i zobaczę czy ją kupić.
Z tego co się doczytałem to jej pojemność to 100MB (z możliwością dokupienia większej).
Co do wielkości pojedyńczego maila to nie ma ograniczeń ale adresat może go mieć i wtedy i tak nie da się nic dużego przesłać, dla przykładu go2.pl ma skrzynkę 1GB ale nie można wysłać ani ODEBRAĆ maila większego niż 20MB (a w praktyce przy 10MB już zaczynają pojawiać się kłopoty) więc w takim wypadku możliwość wysyłania dużych maili z neo.pl i tak się nie przyda :(

Ostatnia edycja: 21.02.07 15:26:37
[#38] Re: Nowa domena PPA

@amigafan, post #37

Co do dużego maila to faktycznie masz rację. :) Żeby komuś wysyłać coś większego to trzeba wiedzieć, że on coś takiego może odebrać. No ale przynajmniej można odbierać duże maile i nie bać się, że coś do mnie nie dojdzie z mojej winy. :)
[#39] Re: Nowa domena PPA

@MDW, post #38

a czy ja tez moge poprosić?? jeśli tak to poprosze...
mir3k(at)amiga.org.pl :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem