Komentowana treść: Frying Pan 1.2
[#1] Re: Frying Pan 1.2
Na Mosie odpala sie tylko bez ikony.
Moze ktos to sprawdzic u siebie.
[#2] Re: Frying Pan 1.2

@Norbert, post #1

U mnie jest tak samo. O uruchomieniu z ikonny nie ma mowy.
[#3] Re: Frying Pan 1.2

@Norbert, post #1

Jeżeli tak jest to zrób sobie skrypt odpalający i dorób do niego ikonę.

Zrób pliczek tekstowy "Start_FryingPan", wpisz w nim nazwę pliku wykonywalnego FryingPana, nagraj do katalogu programu. Zaznacz pliczkowi "script". Znajdź jakąś ikonę, ustaw ją na "projekt", wpisz do "domyślnego urządzenia" IconX i już FryingPan działa z ikony. Gwarantuję. :)

Tak samo było ze starymi wersjami Pixel32. Autor nie miał pojęcia co zrobić żeby program się odpalał z ikony. Powiedziałem mu żeby zrobił tymczasowo taki skrypcik ale nie bardzo wiedział jak. No cóż - pojęcia o używaniu AmigaOS to on raczej nie ma. To jest cena multiplatformowości - SDL_OS. ;)
[#4] Re: Frying Pan 1.2

@MDW, post #3

Error ma pojęcie, bo robił już wersje odpalające się z ikony, ale
pewnie coś zmieniał w srodowisku developerskim i moze nie wszystko
doinstalowal, albo zapomnial o jakis parametrach kompilacji :)
[#5] Re: Frying Pan 1.2

@Kaczus, post #4

W życiu bym nie napisał, że Error nie ma pojęcia o AmigaOS. :) Jeżeli to tak zabrzmiało to przepraszam. Miałem na myśli autora programu Pixel. Error rządzi i taki drobiazg na pewno wyszedł sam jakoś "w praniu" i zniknie wraz z kolejną wersją.
[#6] Re: Frying Pan 1.2
Właściwie to używam wersji 0.41. 1.0 mi nie przypadła do gustu wizualnie. Sprawdzę tą nową. A tak między nami to czym się różnią między sobą 0.41 a 1.2 w wesji na Mosa?
[#7] Re: Frying Pan 1.2

@Norbert, post #1

U mnie też tak jest.
[#8] Re: Frying Pan 1.2

@MDW, post #5

Tak, zniknie, już niedługo w 1.2.1. ;)
MDW, odezwij się do mnie łaskawie na gg, jeśli możesz.
[#9] Re: Frying Pan 1.2

@MDW, post #3

Potrafie dorobic skrypt i ikone do niego.
Nie takie rzeczy robiło sie ze szwagrem :D

Po odpowiedziach innych osob juz wiem ze to wina FP, a nie skladników MOSa ze program odpala sie tylko bez ikony.

do Arbuza:
W wersji 1.2 nie ma opcji TEST, za to mamy mozliwosc wybory, czy plyta po wypaleniu ma byc zamknieta, czy nie.
W 1.2 mamy wplyw jak plik ma sie nazywac i czy jest widoczny w ISO, JOLIET, RockRinge

Brakuje w obu wersjach programu licznika postepu wypalania, oraz czasu jaki uplynął.

Nie mozna uruchomic po sobie innego FP chyba że wyrzucimy z pamieci biblioteki z poprzedniej wersji.

Ostatnia edycja: 02.03.07 07:06:00
[#10] Re: Frying Pan 1.2

@MDW, post #3

To jest najlepszy sposob. Po prostu plik tekstowy, ktorego wykonuje z ikonki iconx, itp. (zamiast klepac w dosie execute i dluga sciezke dostepu). Tooltypy czesto maja swoje wady, a tekst + iconx, nigdy :)
[#11] Re: Frying Pan 1.2

@Andrzej Drozd, post #10

O! Wlasnie wrzucilem do WB3.1 bilioteke version.library, workbench.library, do C: version, loadwb, setpatch z OS3.9 i ktoras z tych biliotek twierdzi ze mam OS3.9 (byc moze to version.library), tak czy siak, mam teraz OS3.1 z fajnym workbenchem, w ktorym skroluje sie grafika w czasie rzeczywistym. To pytanie raczej na forum, ale co myslicie o wrzucaniu pewnych komponentow z WB3.5/3.9 do WB3.1? Poki co chodzi stabilnie, tylko ta wersja jest denerwujaca :)
[#12] Re: Frying Pan 1.2

@Andrzej Drozd, post #11

A nie mozesz normalnie zainstalowac sobie OS39? Tylko kombinujesz jak kon pod gore? ;)
[#13] Re: Frying Pan 1.2

@reactor, post #12

Moge. Tylko za Chiny jeszcze niedemokratyczne, nie potrafie uzywac czyichs pomyslow (nakladek). Ja lubie sam sobie łatać. Ups, taka amigowa skaza. Na MOSa tez narzekam ze nie ma ToolsDeamona, tego i owego. Ale MOS jest przynajmniej pod PPC i srodowisko jest najblizsze WB3.1, a WB3.9 jest jakis taki...sztuczny.
Ja lubie zupelnie goly WB, do ktorego sam sobie dodaje wlasne elementy. Nie chce miec czegos od razu. Dlatego nie kreca mnie jakies XPeki, MACJuzery i takie tam. ;)
[#14] Re: Frying Pan 1.2

@Andrzej Drozd, post #13

pod mosem niedlugo bedzie zamiennik (prawdopodobnie lykajacy pliki konfiguracyjne) toolsdeamon-a:)
[#15] Re: Frying Pan 1.2

@kiero, post #14

Super :)

Ostatnia edycja: 02.03.07 14:27:59
[#16] Re: Frying Pan 1.2

@Andrzej Drozd, post #13

ja zawsze uzywam AppMenuCx jest na Aminecie
[#17] Re: Frying Pan 1.2

@Kaczus, post #4

no wlasnie kurcze nie wiem co sie rozjechalo... wyglada to tak, jakby ambientowy wbmessage mial rozjechany lock na 'startup dir'..

na dniach bedzie update - dobry news rowniez dla uzytkownikow os4 final :)) pare isiulcow mniej :)
[#18] Re: Frying Pan 1.2

@Error, post #17

Jest polskie locale to FP1.2 ?
[#19] Re: Frying Pan 1.2

@Norbert, post #18

Hmmm.... Ja robię błędy, ale sądze, że jesli 'Jest polskie lokale' to
i tak trzeba by tłumaczyc (ze sie tak wyzłośliwie :P
[#20] Re: Frying Pan 1.2

@Andrzej Drozd, post #11

Maly tu jest ruch, wiec pomonologuje troche :P
Tak wiec, wersja - to version.library, natomiast scrolowana grafika w okienkach, to sprawka SetPatcha z 3.9 ;)
[#21] Re: Frying Pan 1.2

@kiero, post #14

@ kiero
pod mosem niedlugo bedzie zamiennik (prawdopodobnie lykajacy pliki konfiguracyjne) toolsdeamon-a

Super! :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem