Komentowana treść: Richard Joseph nie żyje
[#1] Re: Richard Joseph nie żyje

:(((((((((



Benedykt
[#2] Re: Richard Joseph nie żyje
[`]
[#3] Re: Richard Joseph nie żyje
Niestety nie zdążyłem z nim przeprowadzić wywiadu, a już sporo maili wymieniliśmy :(
[#4] Re: Richard Joseph nie żyje
Tak więc drogie dzieci nie palcie fajek
[#5] Re: Richard Joseph nie żyje
Muzyczka dobrze się kojarzy.
[#6] Re: Richard Joseph nie żyje
Przykre :( [*]
[#7] Re: Richard Joseph nie żyje
Uuu szkoda :( :( ['] .

Nieśmiertelny modek z CF zawsze wywołuje uśmiech na mojej trollowej paszczy :)
[#8] Re: Richard Joseph nie żyje
uuu [*]

Wielka szkoda

Ostatnia edycja: 05.03.07 14:33:58
[#9] Re: Richard Joseph nie żyje
[*]
[#10] Re: Richard Joseph nie żyje

@Pinto, post #4

Nigdzie nie jest napisane że to wina papierosów. Nie trzeba palić żeby zachorować na raka płuc.
[#11] Re: Richard Joseph nie żyje

@alpine, post #10

Uderz w stół z papierochami, a alpine sie odezwie? ;)

A tak bardziej poważnie - oczywiście szkoda. Cannon Fodder to była gierka przez którą swojego czasu zainteresowałem się amigą...
Szkoda faceta. :( [`]
[#12] Re: Richard Joseph nie żyje
Coz za strata
[#13] Re: Richard Joseph nie żyje

@AmiChris, post #12

[*] :(
[#14] Re: Richard Joseph nie żyje
Ech, po przeczytaniu tego natychmiast odpaliłem nr z Cannon Fodder z planszy z nowymi rekrutami i tymi, co już polegli, R.I.P. Richard :(

Ostatnia edycja: 05.03.07 21:09:31
[#15] Re: Richard Joseph nie żyje

@Veeroos, post #14

Szkoda mi tego muzyka, zrobił naprawdę coś fajnego. Wiecie może czy to On robił muzykę do ruff'n'tumble bo wydaje mi się że format muzyczny nosił Jego imię.
[#16] Re: Richard Joseph nie żyje

@ZigZag85, post #15

Muzykę do Ruff'n'Tumble pisał Jason Page, a z tym formatem, to tak, masz rację.
[#17] Re: Richard Joseph nie żyje

@ZigZag85, post #15

Nie. Do Ruff'n'Tumble nie on robił muzykę, ale format jego.
[#18] Re: Richard Joseph nie żyje
Rety... :( :( :(

Ostatnia edycja: 05.03.07 21:40:15
[#19] Re: Richard Joseph nie żyje
[*]
[#20] Re: Richard Joseph nie żyje
[`]
[#21] Re: Richard Joseph nie żyje
:(
[#22] Re: Richard Joseph nie żyje
I znów odszedł kawałek mojego świata ['] :(
[#23] Re: Richard Joseph nie żyje
[']
[#24] Re: Richard Joseph nie żyje

@alpine, post #10

Nigdzie nie jest napisane że to wina papierosów. Nie trzeba palić żeby zachorować na raka płuc.

To jest zwiazane takze z kwestia srodowiska, w ktorym zyjemy. Czlowiek jest dosc dziwnym wirusem. Dawno powinnismy przejsc na paliwo wodorowe, no ale koncerny i mafia musi na czyms zarabiac.
To jest dosc plytkie, o czym napisalem, ale nie chce rozwijac tego tematu. Byc moze wiedzy tez mi brakuje.

[*]
[#25] Re: Richard Joseph nie żyje
[']

Pod wpływem tego newsa zajrzałem na AMPa żeby sprawdzić, ilu muzyków już nie żyje - niestety jest ich już paru. :( A wśród nich i tacy, których kojarzę - oczywiście R. J. i Maestro, a także i jeden Polak, z którym - o ile dobrze pamiętam - przelotnie zetknąłem się na Primaverze w 1994 albo 1995 roku. Smutne to...
[#26] Re: Richard Joseph nie żyje

@Ijon_Tichy, post #25

Smutne jak smutne.. Niestety, naturalna kolej rzeczy. Wszystkich nas to prędzej czy później czeka. W takich chwilach warto spojrzeć na to wszystko z szerszej perspektywy, przede wszystkim na nasze "codzienne" amigowe spory, niezmienne postawy i poglądy, które w obliczu takich spraw są po prostu żałosne w swej bezsensowności..
[#27] Re: Richard Joseph nie żyje

@MinisterQ, post #26

Piąta rocznica [*] [*] [*] [*] [*]
[#28] Re: Richard Joseph nie żyje

@parallax, post #27

Szósta.... Ciągle mam jego muzykę w uszach.


Benedykt Dziubałtowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem