Komentowana treść: Eric Chahi - wywiad
[#1] Re: Eric Chahi - wywiad
Gra wygląda przepięknie. Miałem niedawno okazję demko odpalić. Chce ktoś graby do działu Graffiti/Gry?
[#2] Re: Eric Chahi - wywiad

@El Amigos, post #1

Mnie pod względem oprawy bardziej podobała się wersja na 3DO z 1994 roku: http://www.mobygames.com/game/3do/out-of-this-world/screenshots

Grę kupiłem dzisiaj w Empiku za 24zł: ładne pudełko, 2 płyty CD, ciekawe materiały bonusowe ale polska wersja językowa książeczki i polskie napisy do filmu "Making of..." - totalna żenada, nawet jak na niskie obecnie standardy lokalizacji gier. Że zacytuję pierwsze zdanie instrukcji (radzę porównać z wersją oryginalną):
"Ten proces, niezwykle awangardowy w czasie, gdy został wdrożony, ujawnia wszelkie swoje zalety w tej nowej edycji" :)
[#3] Re: Eric Chahi - wywiad

@El Amigos, post #1

To ja poproszę jeden lub dwa :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem