Komentowana treść: Wojciech Bruszewski - wywiad
[#1] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
Nooo nieźle Benedykt zaszalał. :) Tych czasów to pomimo sędziwego wieku nawet ja nie pamiętam. :D

Gratulacje z okazji wstąpienia do grona PPAowców.

A sam prof. Bruszewski... No cóż. Bardzo zdrowe podejście do sprawy. Powiedział to co i ja powtarzam od dawna. Tylko ja trochę bardziej radykalnie. :) Zawsze przyjmują się najgorsze standardy. Tak było, jest i będzie. Jeżeli na rynku pojawia się coś fajnego i ma konkurencję kiepskiej jakości to nie ma sensu się za to brać, bo to na pewno przegra z konkurencyjną miernotą. :) Trudno o bardziej typowy przykład niż Amiga.
[#2] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
Te wywiady są coraz lepsze. Aż strach pomyśleć co będzie dalej. :P Wielkie dzięki Benedykcie.
[#3] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad

@MDW, post #1

Tych czasów to pomimo sędziwego wieku nawet ja nie pamiętam.

Hmm, widać nie jesteś wystarczająco sędziwy. ;)
[#4] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
Gratuluje! Bardzo udany wywiad.

Życzę udanej współpracy w szeregach PPA i wielu ciekawych wywiadów.
OK
[#5] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
Dzięki Benny! :) "Radio Ruiny Sztuki" to był ten artykuł w MA, który wiele lat temu był dla mnie fascynujący. Jak to? Komputer rozmawia sam ze sobą? :) To była sensacja :)

Pozdrowienia Panie Profesorze - pamiętamy o Panu i Pana Amiga-PL :)
[#6] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad

@aMifan, post #5

Przerażająco trafna jest ostatnia wypowiedź, zaczynająca się od słów: "Świat nie zawsze wybiera najlepsze rozwiązanie"... Dalsza część też jest trafiona w 101%!!...

Gość miał i ma łeb na karku i cholernie trzeźwe spojrzenie na temat!!...
[#7] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
sprzet jest to nic straconego, zeby pograc w amigowe gry

hmm moze na takim "pokazie artystycznym" zaprezentowac amigowe dziela sztuki http://ada.untergrund.net pozdrawiam!

a wiwiad, ze tak powiem lekki OK
[#8] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
Gratulacje Ben ;) oodwalasz kawał porzadnej roboty , zycze dalszych sokcesow :)
[#9] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad

@quantor, post #6

Przecież już Kopernik wiedział, że gorszy pieniądz wypiera lepszy.
[#10] Re: Wojciech Bruszewski - wywiad
"...to bezinteresowna sztama amigowców i całkowity brak chamstwa..." - i tyle...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem