Komentowana treść: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a
[#1] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a
Przydatne to choć pod OS3? :>
[#2] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a

@Kokos, post #1

Zważywszy na wymagania
I recommend processor with 1,5GHz clock and 256MB of RAM as an essential minimum
przydatność (używalność) pod OS 3.x jest rzeczą bardzo dyskusyjną.
[#3] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a

@piter144, post #2

przydatnosc jest i tak znikoma bo nikt malo kto tego uzywa.
[#4] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a

@piter144, post #2

Zgadza się. Port pod AOS3.9 nawet pod Amithlonem jest niewyobrażalnie wolny nawet przy kompresji małych plików.
[#5] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a
Ale marudzicie :P :D
Hahahahaha :D

Wg mnie to wielki sukces, kogo? :P, FOresta oczywiscie, z tego co wiem, to jest to jego pierwszy wiekszy port :D

No wiec, chcialem mu pogratulowac, poniewaz wg mnie zamiast marudzic, ze tu cos nie dziala, tam cos zle wchodzi, to sam probuje cos zrobic :]

Gratulacje FOrest :D
Ten news, to mile zaskoczenie bylo dla mnie :D

[#6] Re: KGB Archiver 1.0 dla AmigaOS 3.x i AROS-a

@Camelek, post #5

aleś mi dowalił chłopie...
ten port to dzieciak z przedszkola by zrobił
nic nie trzeba było zmieniać w kodzie... Teraz do tego GUI zrobić to jest wyzwanie ;) oczywiście dla mnie bo już widzę te uśmieszki na twarzach niektórych osób, ale liczę na Twoją pomoc w razie czego :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem